Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gáz, ha mióta páwaként...

Nagyon gáz, ha mióta páwaként öltözöm úgy érzem tök helyes srác vagyok és tényleg mintha sokkal több lány, főleg szépek megnéznének?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez gáz meg fúj páwa, én is sokáig ellenálltam, de meguntam, hogy tök hétköznapi farmer póló kombóval egy ronda senkinek éreztem magam, mióta ilyen menő cuccokban járok, azóta úgy érzem helyes vagyok és így szeretem nézegetni is magam a tükörben míg ezek nélkül a menő cuccok nélkül egy ronda senkit látok. Nem mások miatt magam miatt lettem páwa, így jobban érzem magam és fura mód szerintem a lányok is észreveszik ezt, mert azóta nagyon jó csajok is néznek, legutóbb is több másodpercig szemezett velem egy lány és láttam, hogy később is hátranézett egyenesen rám. Meg randiztam egy csajjal is és utána lett folytatás is, pedig a legtöbb láyn első randi utána eddig mindig lekoptatott és olyanokat kaptam tőlük, hogy ronda srác vagyok. Most már olyat is kaptam, hogy járna velem egy lány.
2014. júl. 27. 00:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Páwa.. Ehh.. nagyon tököm van lányként mint nekik. :D

Elkorcsult a társadalom.. ki a franc járna olyan fiúval, aki kivágottabb pólót hord mint egy lány?

Biztosan lehetsz vagy 14-15-16 éves, és általábna az ilyen 13-16 éves korik nedvesednek be a páwákra, aztán rájönnek hogy mindegyik egy nyomorult divatmajom aztán keresnek igazi férfiakat. :D

Bocs, szerintem gáz vagy.

2014. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

gáznak nem gáz, én inkább úgy érzem hogy a társadalom van elcseszve.

"olyanokat kaptam tőlük, hogy ronda srác vagyok"..egy normális nő nem rondáz le egy hapsit, keresi benne a férfiasságot, macsót stb., azt ne mis mondom hogy csak kiröhögik a páwákat. Mai lányok....mit értenek azon hogy egy "fiú" (mondjuk inkább lánynak) szép legyen? De mit lehet várni akik One Dirction szarokon nőnek fel, és még lehet nem is voltak igazán szerelmesek, csak hogy nézd annak milyen cuki haja van, milyen édes abban a sálban stb. Fööö..

2014. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!