Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek kéne olyan pasi...

Lányok nektek kéne olyan pasi aki munka után fürdés nélkül alszik de ha találkozik veletek akkor megfürdik? Gond ez befeküdnétek igy az ágyába?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm, hódít az igénytelenség
2014. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és illatosítja magát nagyon.
2014. jún. 16. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha csak egy napi 8 órás munkaidőt nézek ebben a kellemes melegben, és utána hazamegy és úgy izzadtan fekszik le, majd reggel kezdődik minden elölről......nos, számomra ez visszataszító, igénytelen még akkor is ha azelőtt lefürdik mielőtt találkozunk.

Ha pl. egy héten 2-3-szor találkoznánk, akkor csak ennyi alkalommal tisztálkodna?

Huuu.....inkább kihagynám :)

2014. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy képes retkesen, izzadtan, ragadós bőrrel befeküdni az ágyba? 20/F
2014. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ha munkába megy előtte fürdik illatosít csak 24es szolgálatba és ha hazaér nem fürdik.
2014. jún. 16. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
jó undorító csávó :D
2014. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem fogok álszenteskedni, nekem is van hogy nem fürdök, ha tök fáradtan érek haza és csak beesek az ágyba, késő este (csak átvedlem a ruhám).

Ilyenkor viszont nem is bújok a takaró alá, csak pokróccal tajkarózom és reggel jöhet a zuhi is. Meg ezt is csak akkor ha nem izzadtam le napközben.

Az ágyikóm azért tabu ha nem vagyok tiszta, de erre jó a pokróc.


De a te kérdésed egy kicsit büdibb ágyat sugall, mintha csak akkor lennél tiszta ha kimozdulsz otthonról.

Azért egy pasi büdibb, és bár nekem szexi a pasi szag, de az is csak mértékkel! Ha nem cseréled hetente az ágyneműt, akkor már elég büdi lesz nyáron.


De amúgy meg ja, mért ne feküdnék a pasi melé ha szeretem? :D

HA nem izzadós a munkája, meg ő se egy patak, és ágynemüt is sokszor cserél... most nem belefér pár nem fürdés este, főleg ha reggel meg fürdik?


De dugni azért csak jobb egy tiszta sráccal :P

2014. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!