Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-16 éves fiúk, nálatok az...

14-16 éves fiúk, nálatok az mennyire hátrány egy lánynál, ha kevés barátai vannak?

Figyelt kérdés
Szóval nem egy olyan lány aki mindig elfoglalt és a barátnőivel lóg, hanem sokszor van egyedül.

2014. júl. 28. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ezzel csak az a baj, hogy ha az embernek nincsenek barátai, akkor az aktuális párjától vár el mindent, hogy ő legyen a legjobb barátja, vele menjen el mindenhova, elégítse ki minden szükségletét, amit amúgy más embereknek kéne, és ez sok bajt okoz, túlságosan rácsimpaszkodnak általában az ilyen emberek a párjukra, és emiatt szoktak gondok lenni. ami még rosszabb, hogy gyakran ha az embernek barátai vannak, akkor is képesek elhanyagolni őket, ha párjuk van, és akkor ugyanez történik meg. szóval vigyázni kell ezzel nagyon szerintem.
2014. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szarugy 17 vagyok :))
2014. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó azért leirhatod a velemenyed ^^
2014. júl. 31. 23:29
 14/15 anonim válasza:
Nálam előny,főleg ha ha fiu barátai nincsenek.
2014. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12. A velemenyem az hogy nekem nem szamitana az hogy mennyi baratja van a csajnak ,ha bejon a csaj akkor nincs gond de csak elony szerintem :)
2014. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!