Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy hiába...

Miért van az, hogy hiába ismerkedtem már rengeteg lánnyal csak egy lány van, akivel végre tök jól el tudunk dumálgatni egész napokat is szinte a semmiből is órák hosszákat dumálásokat, hülyüléseket hozunk össze?

Figyelt kérdés
Ez a legrosszabb az egészben, hogy most két lány is van, aki járna velem, de velük meg alig tudok mit beszélni, csak ilyen komolyabb egyszerűbb dumákat, nem is vonz egyik sem amúgy igazán, külsőre sem, de jobban zavar, hogy ennyire nem tudunk sokat beszélgetni, ha én nem beszélnék az egyik csaj szinte csak k-ssuolna mellettem, a másik meg csak ilyen tök komoly sablon ismerkedési szövegekhez ért, humorézéke gyenge, túl komolynak tűnik ez a csaj, így a két csaj hiába akar velem járni meg folyton keresnek, hiányolnak én szinte menekülök előlük. A harmadik csaj meg, akivel egész napokt tudunk közösen csetelni, hülyülni meg csak jó barátnak tart, mert külsőre úgy jött le nem vagyok az esete. Szóval hiába írtuk meg már egymásnak, először ő, hogy kedvel, úgy néz ki ebből nem lehet semmi. Pedig, ha ő kérné, hogy járunk-e vele tényleg szívesen járnék is, de persze ilyen mákom nehogy már legyen az életben. Amúgy nem is volt még sosem barátnőm. Nekem nem megy, hogy csak azért járjak egy lánnyal, mert külsőre bejön vagy, mert lyuk, a személyisége kell, hogy lenyűgözzön főleg, a külsőre meg nincs nagy elvárásom szerintem.
2014. júl. 29. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok bárkivel elbeszélgetni, de kapcsolat csak azzal működhet. Azt a két csajt, akkor hagyd, elveszik az idődet. Ismerkedj NAGYON sokat. Azokkal tartsd a beszélőviszonyt, akikkel jól el tudsz beszélgetni.
2014. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj ez nem egyedi dolog, én életemben eddig csak 1 lányt ismertem, akivel mindenről eltudtam beszélgetni, közös hullámhosszon voltunk. Sajnos vele nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna...

Hozzád hasonlóan nekem is volt szerencsém olyan lányhoz, akivel egészen egyszerűen nem ment a kommunikáció. Ő is sokszor keresett még, de én hagytam a dolgot, ha nem tudunk beszélgetni felesleges minden.

2014. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint sokszork csak azért jártok velük, mert jobb nincs? Lehet nekem is összekéne jönnöm olyannal, akivel nem is tudunk jókat dumálgatni sokáig meg nem is vagyunk egy hullámhosszon?
2014. júl. 29. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nem, pont ellenkezőleg, én nem jöttem össze azzal a lánnyal pedig egyértelműen azt szerette volna.

Szerintem csak olyannal érdemes kapcsolatot kezdeni, akivel hosszabb távon is el tudod képzelni a jövődet. És ezt kommunikáció nélkül nem megy.

2014. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!