Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek sem vagyok normáli...

Szerintetek sem vagyok normális, ha így gondolkozom?

Figyelt kérdés
Nekem jobban bejönnek a külsőre nem tökéletes lányok, és emiatt gyakran úgy gondolom, hogy mivel én sem vagyok tökéletes külsőre igazán lehetne már egy lány, akinek így jövök be, ahogy vagyok külsőre. Ha már nem lettem genetilag egy tipikus pici orrú igazi szép fiú, hanem sok arcbeli hibám van például, lányban is inkább hasonlóra vágyom és hiszem, hogy van olyan lány, aki meg rám vágyik, de mégis mindenki azt mondja, hogy bolond vagyok és ne álmodozzak, hogy csúnya srácként valaha is lesz barátnőm. Azt mondják inkább menjek prostizni már. Én valahogy mégis reménykedem, hogy van lány, akinek én így vagyok helyes, ilyen nem tökéletes arcú, nem Justin bieben meg ván díreksőn klónként.
2014. aug. 1. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, lehet hogy még változol barátnőm mikor középsuliba járt nem volt egy bombázó nade most.
2014. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marc Bolan ***** válasza:
Ez a te dolgod. Én nem szoktam kategorizálni senkit. Annak akkor lenne értelme, ha az összes srácnak azonos ízlése lenne. Vagy kedvelem/tetszik, vagy nem.
2014. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nincs önbizalmad, és tudat alatt azt gondolod, egy csúnya lány kisebb valószínűséggel hagy el/csal meg.
2014. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"pici orrú igazi szép fiú" ettol nagyobb hulyeseget is ritkan olvasok...:D
2014. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!