Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt fekszem a szobám padlóján,...

Itt fekszem a szobám padlóján, teázom, füstölő, minden, ami kell, és azon gondolkozom, milyen jó lenne, ha elütne egy autó. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Nem, szerintem sem. Nem vagyok depressziós, csupán unom és céltalannak érzem az életet. Van egy családom, akik iránt leginkább közömbösséget érzek, az emberekkel általában jól kijövök, sok haverom van és egy legjobbbarátnőm, rajta kívül nem érzem úgy, hogy bárkihez is erősebben kötődnék. Sportolok, jó jegyeim vannak, eljárok szórakozni, vannak hobbijaim, sokat olvasok, de ha egy percre is megállok gondolkodni, mindig arra jutok, hogy semmi értelme. Hogy ugyan olyan lenne az egész, ha én nem lennék. Nem vetnék neki véget készakarva, ahoz gyáva vagyok. Viszont nézem a kocsikat, hogy ha valaki csak egy pillanatra nem figyelne oda, bármi megtörténhetne..és én nem bánnám. (Nem hiszek a túlvilági életben).

Ki milyen mentális betegséget vélt felfedezni rajtam? (:


2012. okt. 29. 18:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
64%

rádférne egy kiadós dugás az elmebajodra meg nincs gyógyszer csak ne figyelj a hangokra ;)

Szerinted a bélféreg agyal rajta hogy milyen kib*szott céltalan az élete? mert az de mi se vagyunk különbek.

2012. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
csak unatkozol, de azt nagyon.
2012. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy rosszra fordul a helyzet, megváltozik a felfogásod is.
2012. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esélye, hogy a szobádban a padlón ülve elüssön egy autó, így erről időpocsékolás ábrándozni.
2012. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neked szerelemre van szükséged :)
2012. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hiányoznak a spontán dolgok az életedből, jó jegyek , barátok blabla de ninsc szenvedélyes szerelem, izgalmas kalandok... na ilyeneket keressél, és ne félj az új dolgoktól utána nem lesznek ilyen gondolataid
2012. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Izgalmat kell vinned az életedbe. Találnod kell valami olyan tevékenységet, elfoglaltságot, amiben ki tudod élni magad.
2012. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igazad van és nincs semmi baj veled. Tényleg menne minden tovább, ha meghalnál, ebben semmi rendellenes nincs, ez az igazság. Az élet egy lehetőség. :)
2012. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
mennyi idős vagy? az is lehet, h ez a tinikor miatt van, és majd kinövöd..én is vmi hasonlóban "szenvedek" és csak az időben bízom ;) 17/L
2012. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!