Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha csak úgy odamegyek egy...

Ha csak úgy odamegyek egy lanyhoz h lenne e kedve beszélgetni/inni vmit, az nagyon esélytelen próbálkozás?

Figyelt kérdés

Már régóta nem volt barátnőm és már hiányzik. Szerintetek ha egy lányhoz pl. egy parkban odamegyek egy lányhoz hogy : "Szia! Nincs kedved inni velem vmit?" az nagyon szánalmas?

16/F



2014. aug. 1. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elsőbb azért müködjön valami non verbális kommunikáció köztetek, lássál valami kis visszajelzést a lányon hogy bejössz neki.
2014. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 és azt hogy lássa egy parkban egy random lányon? Ritka, hogy egyáltalán szemkontaktus létrejöjjön, és még azután is minden jel kétértelmű.
2014. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem sörre se egyéb alkoholos dologra, csak mondjuk egy hideg limonade példaul
2014. aug. 1. 23:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező limonádét venni teljesen pénzkidobás, ha 20 egységgel számolunk akkor jobban megéri venni egy pár citromot és egy kis cukrot így tudnál facsarni, anyagilag is jobban kijönnél valamint a citrom és cukor kombinációját is te határozhatnád meg . Én ezért nem innék bolti limonádét, mondjuk az almalé már más kategória, mert jobban jársz a 2 decis egységárral mint ha almát vennél és úgy facsarnál .
2014. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12-es hát a parkban ismerkedést én ugy gondoltam, hogy leül egy padra és nézelődik és ha jön egy lány, vagy akár barátnőjével jönnek közösen akkor csak megnézi, hogy tetszik-e a lány, visszamosolyog-e rá, és akkor lenne csak érdemes odamennie. Probálkozni lehet, de én is eléggé ijedős vagyok, és ha még tetszik is és odajön egy vadidegen akkor is elháritom. Inkább iratkozz be olyan helyre ahova rendszerességgel lejársz, pl konditerem, uszoda, táncoktatás, angoloktatás és akkor akikkel ott rendszeresen találkozol, beszélgettek mint egy helyre járok (tanfolyamtársak) és aki ott tetszik azt meghivod egy kávéra, egy közös programra, ez talán nyerőbb lenne.

Én pl. lovas suliban jöttem össze olyan sráccal, aki az utcán ha megszolit nem megyek el vele, de ott a lovassuliba tudtunk beszélgetni, sok közös témánk volt és elkezdtem birni a fejét és igy összetudtunk jönni.

2014. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, lenne értelme. Ezt nevezik ismerkedésnek, de előszőr mindig próbálj szemezni vele, ha nem sikerül akkor is odamehetsz hozzá, tapasztalatból mondom. De szerintem egy fagyi hatásosabb lenne.
2014. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 JohniDaren ***** válasza:
Ha a lány szingli és tetszel neki, kizárt, hogy visszautasít.
2014. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!