Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudjam meg, hogy van-e...

Hogyan tudjam meg, hogy van-e barátnője?

Figyelt kérdés
Ha nincs, akkor azt, hogy egyáltalán bejövök-e neki? Van egy srác a munkahelyen és nekem bejön... nemrég dolgozok ott, kb. 2 hete... de minden találkozásunkkor van valami kis aranyos beszólása... Hogyan próbáljak meg közelebb kerülni hozzá? Én 21 L, Ő max. 25-6 F
2014. aug. 2. 18:20
 1/10 anonim válasza:
szólj neki hogy segítsen már mert valami nem oké a fénymásolóval aztán ott beterpesztesz neki majd kiderülnek a dolgok utána :P
2014. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki majd Ő kezdeményez :)
2014. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem számítok, "régivilágbanélőnek" azzal, hogy arra számítok, hogy a férfi kezdeményez?
2014. aug. 2. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Még csak két hete kerültél oda, de máris behálóznál valakit, hű, nem semmi. :s
2014. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most mi a baj ezzel? Tegyem fel ezt a kérdést 2 hónap múlva? Akkor mi változik? És azokkal mi a helyzet akik már egy céges buli után együtt mennek el, úgy hogy csak műszakváltáskor találkoztak? Az mennyivel különb? Vagy most nem értem mi a problémád ezzel utolsó kérdező?
2014. aug. 2. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy még nagyon új vagy, és kicsit türelmetlennek is tűnsz nekem. Kezdés után két héttel szinte még a neveket is alig tudtam megjegyezni, nemhogy kiszemelni valakit az ottani pasik közül.


Ismerkedj, puhatolózz, akár nála is, te is bókolhatsz neki, de ha rögtön az elején ezzel indítasz nála, akkor két lehetőség lesz, vagy csak meg fog fektetni egy menetre, vagy megijed tőled, mert ribinek fog hinni. A pasik így működnek.


Adj magadnak egy kis időt, és ne akarj rögtön az első hetekben bekajálni valakit. Vele is ismerkedj össze nyugodtan, és lehetőleg ne kérdezz rá, hogy van-e barátnője, idővel úgyis elmondja magától, de nem is kell konkrétan elmondania, mert apró megjegyzésekből is le fogod majd szűrni. Türelem!

2014. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálok türelmesebb lenni... Csak nemtom, van benne valami plusz dolog, ami a többi pasiba nincs ott a munkahelyen.... De ezt nem tudom pontosan megfogalmazni....
2014. aug. 2. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, te egy "hosszas" ismerkedési tortúrától akarod felmenteni magad. :) Hiszen ha van barátnője, akkor számodra már nem lenne érdekes a pasi, nem érdekelne, így a biztosra mész, rögtön ezzel indítva nála, s mentve magad egy olyan ismerkedéstől, ami mindenképp pozitívan is végződhet, hiszen a legrosszabb esetben is megismertél egy nagyon aranyos kollégát munkatársi szinten.
2014. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát várhatsz is, de közeledhetsz te is hozzá. Ne vesd rá magad, de pl viszonozhatod a kis játékait meg effélék. :) Tudod ha ez egyoldalú részéről, lehet előbb-utóbb ráun. Amúgy meg a sült galamb várása még nem sok embernek jött be szerintem. :D
2014. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kérdezd meg
2014. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!