Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsokat szeretnék kérni...

Tanácsokat szeretnék kérni első randira!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23éves lány vagyok..Eddig még nem igazán volt kapcsolatom.talán önbizalomhiányból kifolyólag, meg külső adottságok miatt. De meguntam a magányt, és szeretnék társat találni magamnak.REgisztráltam egy társkeresőre.És hívtak páran randizni is, de félek, a visszautasítástól, meg, hogy nem tudom ilyen helyzetben mit is csináljak, lévén, hogy sosem randiztam még.Bármilyen tanácsot elfogadok!. Köszönöm

2014. aug. 3. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
legyél magabiztos, határozott, ne kis félénk , és ha nem szimpi az illető lépj le
2014. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
légy önmagad
2014. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt tedd amit jónak érzel! Ha úgy gondolod, hogy valamelyik kérdésére bunkó lenne a válaszod szebben fogalmazd meg. Ha van egy kis szókincsed csodákra vagy képes. Hidd el... Sok sikert! :)
2014. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Haggyd, hogy azt higgye ő irányítja a beszélgetést, de tartsd kézben a dolgokat.Te beszélj többet, de mégsem mondj el mindent magadról, maradj titokzatos,mert így érdekled majd őt és többet kar tudni rólad és új randit fixál majd.Amúgy légy önmagad és ha valamire nem akarsz(még) válaszolni akkor a kérdésre kérdéssel reagálj, utánna már aligha kontrázik.Gondolj arra, hogy lehet hogy félénk vagy, de ő ezt nem tudja, így képes lehetsz magabiztosságot sugározni, ami megnyerő.De azért nagyképűséget kerüljük, azzal gyorsan meg lehet magad utáltatni.Ha úgy érzed, untat, és nem tetszik annyira akkor bírd ki a végéig és ennyi, de ha tetszik, akkor próbáld meg te felkovácsolni a hangulatot egy viccel vagy egy humoros történettel, aminek híján egy kitalált is jó lesz.Ha az első benyomás rossz, bevetheted a lelépős cselt.Ha tetszik akkor duma, elbájolás, apró kedves gesztusok és ha az eseted, nyert ügyed van!
2014. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!