Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találtam egy valóban érett,...

Találtam egy valóban érett, bölcs, okos, humoros férfit, nehéz elfogadni hogy csak barátok lehetünk (sokkal idősebb nálam). Miért nem találok hozzá foghatót?

Figyelt kérdés

Tíz évvel fiatalabbnak nézi mindenki, így beleestem a csapdába és kissé beleszerettem. :S Hiába ismerkedek a korombeliekkel (18-24), nem találok olyat köztük akiben ezek a tulajdonságok egyesülnének, ráadásul ennyire kellemes mértékben. :)

Szállítsam alább az igényeimet, várjam meg míg idősebb leszek és akkor "érettebb" emberekkel leszek körülvéve? De addig...? Nem tudom kiverni őt a fejemből, pedig nem is néz ki kifejezetten jól de nem számit semmit. :S



2014. aug. 3. 21:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
18
2014. aug. 4. 15:42
 33/34 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Hány éves a férfi?
2014. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
30f vagyok írjatok
2014. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!