Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok a legjobb...

Szerelmes vagyok a legjobb baratnombe! Ilyenkor mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Nem iteli el a melegeket vagy a biszexualisokat, de o magat nem kifejezetten tudna parkapcsolatban elkepzelni egy azanos nemuvel. Igazan felek kozledni hozza, felek hogy az tonkre tenne a baratsagunkat. Olyan szornyen hulyen erzem magam a kozeleben, annyira szeretnem ha o is szeretne engem. De ez szinte elkepzelhetetlen. Felejtsem el es probaljak meg csak a baratja lenni?
2014. aug. 4. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig hanyagold, keres más legjobb barátnőt meg barátokat.
2014. aug. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezzel nagyon megbantanam es nem szeretnem ha miattam lenne szomoru vagy merges. Olyan joba vagyunk, neki meg elegge rossz szemelyisege van, nincs sok baratja rajtam kivul. Meg mar az ovoda ota baratnok vagyunk, nem tudnek csak ugy massal lenni helyette.
2014. aug. 4. 01:35
 3/6 anonim ***** válasza:

nyugi nojcsi

szólj neki, és belemegy ;)

2014. aug. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze maradhatsz mellette mint barát, de azzal kb a saját életedet fogod tovább sanyargatni.
2014. aug. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát..En egyszer elmondtam az osztálytársamnak.,hogy szeretem.3-4honapig nem beszéltünk.

De azota lett egy kapcsolatom.

Szerintem a legjobb barátnőd biztos jól viselné :)

2014. aug. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mond el neki, figyelj..próba szerencse hátha jól viselné és megbeszélnétek
2014. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!