Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha sovány, alkoholista,...

Ha sovány, alkoholista, fogatlan, munkanélküli fószer vagyok, akkor nincs értelme ismerkednem, mert a lányoknak csak a kigyúrt, helyes és gazdag pasik kellenek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 17:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ó én nem vagyok hazudós :) cukiság vagyok.De

Így megy ez mindenhol,kérdezd gyorsan meg azokat akik ábsztak téged életed során. már ha tudsz róla. :) :D

2014. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem nagyon merek ismerkedni. Félek, hogy átvernek. Vagy esetleg nem szereti a körtepálinkát.
2014. aug. 4. 18:26
 13/23 anonim ***** válasza:

# 11


Nem próbált, és nem is tudott volna soha senki ilyennel átverni, mert olyan ügyesen és annyi ideig ismerkedtem, hogy az, hogy ezek a dolgok rendben vannak-e, az minden férfiról kiderült, mielőtt komolyabbra fordult volna a kapcsolatunk. :-)

2014. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

"sovány, alkoholista, fogatlan, munkanélküli", ezekkel a paraméterekkel még simán. Inkább az lehet a gond,hogy magasak az elvárásaid.

Körtepálinka???

2014. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

téged biztos senki.Csak az óvatosságnak is megvan a maga előzménye.:)

a 2 hónapig nincs szex dolog,elvette a próbálkozók 90%nak életkedvét is.A folytonos szaglászás meg a maradékét :D hmm taktikus.


a pálinka nem káros a fogakra,kóla sokkal jobban.ami káros az a pofázás :D

2014. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Csak szeretnék egy rendes nőt ide hozni a házhoz.
2014. aug. 4. 18:48
 17/23 anonim ***** válasza:

Remélem nem troll kérdés és nem pötyögök feleslegesen.

Rendes nőt akarsz? Akkor válj te is rendessé. Keress munkát, csináltasd meg a fogaid és szokj le arról az átkozott piáról.

Nem tudom a házad és a külsőd milyen, de mindenen lehet javítani.

2014. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

# 15


"Csak az óvatosságnak is megvan a maga előzménye.:)"


Az előzménye is megvan, de a szövegkörnyezetből ítélve nem lehet, hogy következményeit akartál írni inkább?


"a 2 hónapig nincs szex dolog,elvette a próbálkozók 90%nak életkedvét is."


Az érdeklődők kb. 90 %-ával eleve vagy nem volt részemről kölcsönös a vonzalom, vagy egyéjszakás kalandban gondolkodtak, ami engem soha nem vonzott.


A folytonos szaglászás meg a maradékét :D hmm taktikus.


Nálam kifejezetten jó taktikának bizonyult, mert érdekes módon pont azokét nem vette el az először kicsit jobban megismerjük egymást, és utána bújunk ágyba sorrend, akikhez vonzódtam, és akiktől én is szerettem volna valamit.


Lehet, hogy simán csak szerencsém volt. :-)


Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy hogy értetted a "szaglászást - úgy, hogy "szaglásztak" körölöttem, hogy "becserkésszenek", vagy úgy, hogy nekem kellett volna ahhoz szaglásznom körülöttük, hogy kiderítsem, hogy soványak-e, alkoholisták-e, fogatlanok-e és munkanélküliek-e?

2014. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
én a fogatlanságomat is tudtam rejtegetni igaz para az ott van mindig, ha új csajjal ismerkedek, de smárolásnál amúgy kifejezetten előny, hogy nincs fogam, legalább nem fogazunk a csajjal xd
2014. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

# 19


Ha meg neki sincs, az is előny, ha máshol nem fogaz. :-)

2014. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!