Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha sovány, alkoholista,...

Ha sovány, alkoholista, fogatlan, munkanélküli fószer vagyok, akkor nincs értelme ismerkednem, mert a lányoknak csak a kigyúrt, helyes és gazdag pasik kellenek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 17:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

tudom mit írok! Előzményeiről beszéltem,valami oka van a nagy óvatosságodnak.


csúnya férfiak, mindig a szex.

taktikus,ezt így értettem ahogy írtam.vigyázol te magadra.



te szaglászol,elég óvatoskodó nő lehetsz.Ezért gondolom h te bizony már "megégtél".Minden személyeskedést félre téve.:)



a fogatlanságod még előnyödre is vállhat,ha megfelelő történetet csapsz hozzá.

a soványság meg mióta negatívum.Kérdezem nem soványként.? mi a fsz folyik itt ?:D

2014. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"csúnya férfiak, mindig a szex"


Az, bizony, mindig a szex! :-)


Szép dolog a szerelem, csak az a mocskos szex ne lenne, ugye? :-))


Három-négy hónapja ezen a fórumon értesültem arról először, hogy mi nők nem is szeretjük ám a szexet, és azóta is hetente többször igyekeznek ezt itt bizonygatni egyesek.


Nekem sajnos már későn szóltak! :-))


"te szaglászol,elég óvatoskodó nő lehetsz.Ezért gondolom h te bizony már "megégtél".Minden személyeskedést félre téve.:)"


Érdekes következtetéseket vontál le rólam ismeretlenül, minimális információ alapján, de személyeskedésnek nem érzem. Nincsen ezzel semmi gond, csak meglepő. :-)


Nemhogy megégni nem égtem meg, de kifejezetten pozitív tapasztalataim vannak férfiakkal, és nem csak a párkapcsolatok terén.


Szerintem nem vagyok az átlagnál óvatosabb, és nem is "taktikázom". Nem szoktam túlagyalni a dolgokat, egyszerűen hallgatok az érzéseimre és a megérzéseimre.


Az intuícióim igen jól működnek, emberekkel kapcsolatban meg különösen, már annyira merek rájuk hagyatkozni, hogy akár fontos kérdésekben is simán felülbírálnék racionálisan logikusnak és helyesnek tűnő döntéseket is, ha a megérzéseim azt súgnák.


"a fogatlanságod még előnyödre is vállhat,ha megfelelő történetet csapsz hozzá"


Nem tudom, hogy ezt kinek szántad. A bölcsességfogaim kivételével még megvan az összes fogam, és szerintem elég egyértelmű, hogy én csak poénkodtam a 20. hozzászólásban a "fogazásról".


a soványság meg mióta negatívum.Kérdezem nem soványként.? mi a fsz folyik itt ?:D


Attól függetlenül, hogy nekem nem a sovány férfiak az ideálom, nem emlékszem, hogy bárhol olyat írtam volna, vagy akár sugalmaztam volna, hogy negatívum - egyetlen helyen szerepelt a hozzászólásomban, az is kérdés volt, hogy megértsem, mire értetted pontosan a "szaglászás" szót. :-


De ha már a megérzésekről, fogakról és soványságról van szó, azért gondolom, nem én vagyok a hozzászólók az egyetlen, aki tisztában van vele, hogy a kérdező egyáltalán nem ilyen, mint amit leírt magáról, és csak poénból és iróniából tette fel ezt a kérdést. :-)))

2014. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

érdekes vagy sem,egy két mondatból is elárulja magát az ember.Semmi információra nincs szükség,meg minek.


szerinted kinek? ? annak a srácnak aki előtted írt a fogáról.Kicsit nehéz a felfogásod úgy látom.Ehhez sem kell ismernem téged mégis leszűrtem.


azt se csak neked írtam ,a soványságról sok kérdés volt tegnap.Elgondolkodtam csak...Biztos egy balfsz írta mind.kitudja.


megérzésekkel játszani orosz rulett.Elvégre magad se tudod "ki" vagy "mi" súgja őket.Fura dolgok ezek.Régen néhány nő sokat hallgatott a megérzéseire,és arzént rakott a levesbe.De ők legalább tudtak főzni.Nem úgy mint a sok semmirekellő manapság.:-)


Én is tudom h ez a nyomorék élettelen fsz, élete poénjának szánta ezt a kérdést,csak nem érdekel.

Egyébként ezen a poénon tudod mikor kell nevetni? ha majd idejut.Akkor teljesedne ki a humor része.Na de ezt megint nem érted majd.

2014. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!