Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Miért, milyen okból...

Férfiak! Miért, milyen okból viselkednétek így egy lánnyal? Mi lenne a célotok? FONTOS!

Figyelt kérdés

A szituáció a következő:


Van egy férfi, akivel kb. 2 éve megismerkedtünk neten egy társkeresőn és egy városban lakunk. Jókat dumáltunk, de egy idő után valamiért szép lassan megszűntek a beszélgetéseink.

Kb. 2 hónapja találkoztunk a városban egy buliban és felismertük egymást, így váltottunk pár szót, akkor először. Pár nappal később bejelölt ismerősnek a facebook-on (csak sejtem, hogy hogy talált meg magától), de nem írt rám.

Ezután eltelt az említett kb. 2 hónap és azon a társkeresőn, ahol régen beszélgettünk, kidobta a rendszer az egyezést, hogy ő is tetszik nekem és én is tetszek neki. Ekkor írt rám ott. Így olyan másfél hete 1-2 naponta beszélgetünk, de csak ott ír és nem a facebook-on. Az felől érdeklődött először, hogy van-e most valakim, tehát csak érdekli.


Viszont most ugrik a majom a vízbe:

Sokat beszélgettünk a párkapcsolatokról, a nem szerencsénkről és elmondta, hogy ő jelenleg szenved, mert mostanában volt egy nő, aki számára tökéletes volt és randizgattak, de végül nem jártak, viszont nem könnyű elfelejtenie, mert nem érti az okát, hogy miért nem kellett a nőnek és egyébként is teljesen egy húron pendültek.

Aztán megbeszéltük, hogy mindketten úgy gondoljuk, hogy amíg nem felejtjük el az előzőt, addig jobb nem kikezdeni egy újabb személlyel, mert az előzőnél meg kell "gyászolni" a fájdalmat, fel kell dolgozni. Egyetértettünk és aztán mondta, hogy neki most nincs is ambíciója nyitni más felé. Ezt kétszer is leírta, szóval tényleg komolyan gondolhatja, hogy most nem akar nyitni mások irányába.

Viszont én meg meglepődtem és nem kérdeztem vissza, hogy akkor miért érdeklődik felőlem? Miért kérdezte, h van-e kapcsolatom, meg miért ír rám újabban megint?


Amúgy többször említi a beszélgetésekkor, hogy szerinte sok bennünk a közös, meg hogy milyen egyformán gondolkodunk és dicsérni is szokott, hogy szerinte okos vagyok.


Utóbbi időben sok csalódáson estem át, ezért nem akarom magam semmibe sem beleélni, de a napokban 2x vele álmodtam (valami jót), pedig mostanában nem emlékeztem az álmaimra se, aludni se tudtam. Barátaim szerint össze is illenénk.


De nem tudom mire vélni ezt a viselkedést, mit gondoljak? Ezek alapján van rá esély, hogy esetleg a jövőben többet is akarhat tőlem? A leírtak alapján ki mit gondol?


Nagyon fontos lenne, hogy lássam több szemszögből a helyzetet, mert nekem nagyon cuki és okos! :(



2014. aug. 4. 21:57
1 2
 11/14 SunCityMyHome válasza:
Ha a társkeresőn írogat,akkor rendszeresen nézelődik ott.Magyarul keresgél még.Nézelődik.Ha jó csaj Vagy,biztos egy szexben benne lenne,de ne engedj neki.Ha akart volna Téged,lépnie kellett volna.Lehet félénk.Bejelöl de nem hív el sehová?Hagyd akkor.Ha nincs töke és nem hívott el eddig,hogy esne ezek után?Ha látja Benned az értéket,akkor rögtön torokra megy és elhív minden este.Hidd el.
2014. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Suncity, nem gondolom magam olyan nagyon jó csajnak (külsőleg), bár van aki értem van odáig, van aki másért, de alapjában véve én nem az a tipikus bombacsaj vagyok. Amúgy van egy pár lánybarátja, azok is sokkal szebbek nálam.


Amúgy igen, ezen agyalok én is, hogy már simán elhívhatott volna talizni, beszélgetni élőben és nem értem, miért nem teszi.

Azt akarod mondani, hogy nem látja bennem az értéket? Vagy úgy érezheti, hogy ha elhívna, akkor meg se kéne hódítania, mert érzi rajta, hogy nekem bejön? Vagy hogy van ez?

2014. aug. 4. 22:27
 13/14 A kérdező kommentje:
Hogy félénk-e azt nem tudom, de azt már mondta többször is, hogy a "csajozásban" nagyon béna..
2014. aug. 4. 22:28
 14/14 anonim válasza:
Szerintem lelki szemetesládának tart. Tapasztaltam már ilyet. 1 évig udvarolt nekem neten, de nekem volt párom, majd mi is véletlen futottunk össze, mikor szakítottam az exemmel, és elmentem bulizni. Az elején jött azzal, hogy el sem hiszi hogy ilyen jó nővel lehet, majd 1 hét után siratta az előző tökéletes barátnőjét, végül összejöttünk, lefeküdtünk, 3 hónapig voltunk együtt és aztán dobott azzal az indokkal, hogy ő már nem tud szerelmes lenni soha... fuj utálom magam azért mert lefeküdtem vele! Hála az égnek azóta találtam normális pasit és nem neten.
2014. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!