Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek aki kiemelkedően...

Szerintetek aki kiemelkedően jó/tehetséges valamiben, abba nagyobb eséllyel/többen beleszeretnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl. valaki művész, zenél vagy énekel, vagy épp sportoló, akkor ez "vonzóbbá" teszi a másik nem szemében? Mert például egy-egy ilyen jeles személy körül sok ellenkező nem-béli tag legyeskedik, még ha nem is néz ki valami jól. Vagy mondjuk azok a fiúk akik profin deszkáznak a "téren", vagy szólótáncosok...csak jobban megdobogtatják a lányszíveket, nem? :)


Hogy vélekedtek erről?



2014. aug. 4. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben az egoista társadalomban a nagyzolás és minél nagyobb arc a nyerő.Szóval igen!
2014. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 laptopdj ***** válasza:
Termeszetesen
2014. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem (csak) nagyzoló tehetségek léteznek!
2014. aug. 4. 23:03
 4/6 KnightBalazs ***** válasza:
Bitches love fame. Meg a pénzt is szeretik szóval igen. De van aki imádja a szépet a maradandó értékeket ezért igen és igen!
2014. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aki így vagy úgy a figyelem középpontjában van, ráadásul valamit fel tud mutatni, az nyilván több embernek meg is tetszhet, és talán valamivel könnyebben ismerkedhet, ha jól tudja kezelni a "körülötte legyeskedőket". De nem feltétlen jár jól a népszerűséggel, hiszen ez sok esetben inkább rajongás, nem valódi szerelem, az illető talán nem is ismeri valójában, csak idealizálja egy-két vonzó tulajdonsága vagy képessége alapján. Persze van, aki ezzel is beéri, kérdés, hogy mi a célja az embernek...
2014. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy valaki nagyon tehetséges valamiben az még nem jelent semmit. Aki meg művész az sokszor elvont és kevésbé értik meg. Én írni szoktam, és az eddigi pasiaim vagy nem törödtek vele, vagy nem fogták fel hogy minek jó ez nekem. Legjobb barátnőm fest meg nagyon szépen rajzol, de 10 percig nem lehet kibirni mellette. szóval nem feltétlenül szeretnek bele nagyobb eséllyel szerintem.
2014. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!