Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Interneten és élőben tényleg...

Interneten és élőben tényleg így ismerkednek az emberek?

Figyelt kérdés

Tehát itt és sok másutt ez a "fiúk/lányok privi!" c. történet...


Vajon élőben is az lesz, hogy kiállnak a térre, vagy az osztályterem közepére és elkezdenek óbégatni, hogy "Ki akar beszélgetni velem?" meg "Unatkozoook!" mindezt kb. 5-en egyszerre egymástól néhány méterre :D ???


Én is bszzus... lehet, hogy totál szrul csajoztam egész eddigi életemben! Nem ám kinézni valakit, szemezni vele, beszédbe elegyedni, stb...stb...


Akkor odamegyek és "beszélgetés?" - bár akkor rövidíteni lehet ezt is, hogy mondjuk "beszi?" - majd ha bólint, akkor "kor?", "lax?", "dux?", "megmutatod a pu....t ?" - mennyivel egyszerűbb, nem? :D



2014. aug. 5. 02:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, átmegyek szendvicsemberbe, kiírom, hogy

"unatkozok, valaki beszélgetni", és végigsétálok az utcán.


Kiváncsi vagyok, mi lesz az eredménye :)


Jah, a kérdéseket is felírom, hogy ezzel is időt spóroljak.

2014. aug. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azzal is időt spórolsz ha hagyod a hülyeségedet a pibe
2014. aug. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De pár éve, amikor megláttam a Csajok és Pasik alkalmazást, akkor is nem tudtam, hogy röhögjek-e, vagy sírjak...


Előre gyártott kérdések és válaszok, csak kattintani kell rá... ez az igénytelenség kreativitástalanság és mindennek a legalja... és erre van igény! Hát én vagyok a hlye, hogy nem nekem jutott eszembe ilyen társkeresőt írni!

2014. aug. 5. 02:44
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha valaki odajönne hozzám így h "beszi?", tuti jól kiröhögném :D

De azt is elképzeltem, hogy valaki kiabálja, h unatkozok stb :DD

2014. aug. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mennyi órát (és perceket :D) megspórolhattam volna én is azokkal a csajokkal, akikkel és amíg lefeküdtem. Életem végén, utolsó perceimben a halálos ágyamon hát hogy fog hiányozni az az idő! :D nem? :D
2014. aug. 5. 02:51
 6/17 anonim válasza:

ugy látom te is unatkozol és végül is azért irtad ezt a kérdést hogy beszélges valakivel vagy ahogy te mondod "beszi"

és a kérdéshez anyit 03:00 kor mondj egy helyet ahol lehet beszizni és lehetőleg ne a diszkó mert ott minden van csak beszi nem :)

2014. aug. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
xddd Igazad van! :D így fogok ismerkedni ezentúl, köszi! xd
2014. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, az emberek elfelejtettek beszélgetni.Nem olvasnak, nincs szókincsük, a hülye kereskedelmi tv-ék elsötétítik az agyukat!
2014. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az interneten valahogy így ismerkednek a "komolyabbak":

https://www.youtube.com/watch?v=y1GYRTwFbS0

2014. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb???:) Én nem tudom értelmezni se az ilyen kérdéseket.:) Túlságosan hiányos szerkezetű hozzá a mondat nekem.
2014. nov. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!