Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Interneten és élőben tényleg...

Interneten és élőben tényleg így ismerkednek az emberek?

Figyelt kérdés

Tehát itt és sok másutt ez a "fiúk/lányok privi!" c. történet...


Vajon élőben is az lesz, hogy kiállnak a térre, vagy az osztályterem közepére és elkezdenek óbégatni, hogy "Ki akar beszélgetni velem?" meg "Unatkozoook!" mindezt kb. 5-en egyszerre egymástól néhány méterre :D ???


Én is bszzus... lehet, hogy totál szrul csajoztam egész eddigi életemben! Nem ám kinézni valakit, szemezni vele, beszédbe elegyedni, stb...stb...


Akkor odamegyek és "beszélgetés?" - bár akkor rövidíteni lehet ezt is, hogy mondjuk "beszi?" - majd ha bólint, akkor "kor?", "lax?", "dux?", "megmutatod a pu....t ?" - mennyivel egyszerűbb, nem? :D



2014. aug. 5. 02:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3: Nincs rá igény. Ki mondta Neked, hogy erre van igény?
2014. nov. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne rá igény, nem lenne ekkora sikere...
2014. dec. 9. 00:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Igény a társtalálásra van, és az avval kecsegtető dolgokat mind ki is fogják próbálni az emberek.:)
2014. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mind? Szisztematikusan, ahelyett, hogy a bevált dolgokhoz ragaszkodnának?


Valamire való megoldásban mindent kipróbálni nem leginkább kétségbeesésben szoktak az emberek?


(bár bevallom, én is anno meglestem a csajokéspasik alkalmazást és találkoztam is onnan pár csajjal :-D de nem annyira jött be az ismerkedési forma... )

2014. dec. 9. 00:41
 15/17 anonim ***** válasza:

Akinek bevált egy módszer, az már nem keres társat.:)

Aki keres, pont azért keres, mert még nem sikerült neki semmivel sem.:)

Neked milyen bevált módszered van?

2014. dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nincs úgy különösebben bevett szokás. Ismertem már meg csajt szórakozóhelyen épp úgy, mint egy buszmegállóban. Szórakozóhelyen amúgy is nehezebb csajozni nekem, mert ott olykor néha annyit iszok, hogy fényre és józanságra butuló csajokkal ismerkedek meg :-D
2014. dec. 9. 01:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Na látod.:)
2014. dec. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!