Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! A mai világban gáz ha...

Lányok! A mai világban gáz ha egy fiú kezdeményez? A többi lent

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem hogy ugye a mai világban szinte mindent a lànyoknál a helyesség határoz meg kb..ha helyes vagy akkor rád vannak kattanva ha meg nem akkor nagyon nehéz dolgod van...ha nem vagy helyes akkor gáz ha próbálsz egy szép lánnyal kapcsolatot ki alakítani, randira hívni, érdeklődni van e esélyed? Arra vagyok kiváncsi első sorban ti hogy látjátok, a ti szemetetekben gáz lesz, vagy pedig értékelitek azt ha egy fiu aki nem tetszik nektek próbál kezdeményezni? meg azt se értem miért mondják azt h az igazi férfiak nem olyanok hogy zselézett hajú izompólós cicafiúk hanem olyanok akik küzdenek egy lányért mégha az elis utasïtja őket mikor ha egy lány elutasít csak meg aláz újra és újra..

2014. aug. 7. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
En orulnek neki :)
2014. aug. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a csúnya lányok is eléggé durván válogatnak, szóval én is látom, hogy igazából semmilyen lánynál nincs értelme ma már kezdeményezni. Persze kanos vagyok, próbálkozom, de nagyon nem könnyű, ha egy fiú csúnya, a belső értékek már nem is számítanak igazán a lányoknak, csak a külső meg a pénz.
2014. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem úgy fogalmaznék h gáz.


DE én is egyre több olyan lányt látok, aki átvállalja a fiú szerepét és nem hagyja h vki kiválassza, hanem elveszi a fiúktól a választás jogát és Ö kezdeményez, csavarja be a palikat. Az ilyenek személyisége (legalábbis akikröl tudok) :


- Pozitív visszajelzéseket kapnak a külsejük alapján a kulvilagtol.

- Céltudatos, határozott, karizmatikus személyiségek.

- Többnyire a felszines érték rendet követik.

- Sok fiú barátjuk van, akikkel tényleg csak barátok, de a "jobb"-akkal benne vannak a flörtben is (bár tudják h egyebkent is a friend zone-ban marad).

- Kedvelt mottójuk, amiket kezdeményezésnél használnak: "Legalábbegpróbálom, mert akkor kiderül h lehet-e belöle vmi vagy nem." és hasonlo atfpgalmazasok.


Azt is megfigyeltem, hogy ugy kezdodik h 'belezugnak' vkibe, helyesség, népszeruség, külsöségek elöny. Érdekes h a pénzt nem tartják szemelött (akik a szüleikkel élnek).


Ha esetleg nem sikerül elcsabitani a palit, 1-2 nap után tul lepnek rajta es jon a kovetkezo. Szinte mindent bevetnek, nyomulnak 0-24-ben, direkt teljesen feltunoen.


4 lányt ismerek akik ilyenek és teljesen vagy reszben illebnek ra az iment leirtak. 1-röl hallottam aki szintén ilyen tipus, és egyszer syemélyes tapasztalatként is átéltem...


Nem tudom kik ezek vagy miert jo nekik, ugytunik megtehetik es elnek is vele... ezvan :/ Keruljetek öket vagy használjátok ki h elorebb vagytok egy lepessel, ha benne vagytok is a kapcsolatban / kezdemenyezesben.


De más hasonlo storyk is erdekelnek, szivesen elolvasom öket és próbalom kiismerni a lányoknak ezt a fajtáját. Elöre is köszi :D :)

2014. aug. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 alexaandra válasza:
Szerintem aranyos ha, egy fiú próbál kezdeményezni. :D
2014. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
26%

Hát!


Én egy kicsit furcsának tarom ezt a világot.

Szerintem a férfi dolga "meghódítani" a nőt.

Az már elég baj, ha a nőnek rá kell másznia a pasira.


Én lehetséges, hogy ódivatú vagyok.

De közönségesnek tartom, ha egy nő nyomul, és megalázónak.


Nem veszítesz vele, ha kezdeményezel. Nem sérted meg őt.

Annak mindenki örül, ha tetszik valakinek.

Gondolom Neked sem esik rosszul, ha valaki közeledik feléd.

Önbizalmat ad.

Legrosszabb esetben is azt érheted el, hogy felvidítod.

Szerintem egy férfinak nem szégyen a próbálkozás.

Még akkor sem ha viszonzatlan. Sőt az a dolga.

Ha megnézed a világot:

A hímnemű lények azok, akik versengenek a nőneműekért.

Viszont egy nő nem ajánlhatja fel magát egy férfinak.

És egy igazi férfi nem arra vár, hogy meghívják randizni.


Anna

2014. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyetértek az előzővel, a fiú kezdeményezzen
2014. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem sem gáz ha a fiú kezdeményez, sőt ugye ez az alap. De sajnos mostanában a fiúk többsége nem kezdeményez, ezért néha a lánynak kell megtennie az első lépést, elkezdeni beszélgetni stb. Szóval ha egy lány kezdeményezni próbál az nem feltétlenül azért van mert felszínes/beképzelt stb. csak azt látja, hogy a fiú nem nyit felé.

Ha valaki kezdeményez annak számítania kell a visszautasításra, mint lehetőség, ezt el kell tudni fogadni.

2014. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!