Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz lányok, hogy imádjátok...

Igaz lányok, hogy imádjátok ha normálisan megkörnyékeznek, nappal vagy este bármikor?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 10:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
fiuként mondom hogy szerintem csak aki bejön nekik helyes számukra :)Szerintem.
2014. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
engem csak az idegesít ha azt mondom hogy nem és folytatja öntelt vigyorral -.- és nem fogja fel hogy nem érdekel olyankor úgy képen törölném őket :D
2014. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
én szeretem, ha hagyják, hogy éljem az életemet. ha szép, ha ronda emberekről van szó.
2014. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen igaz abban az esetben ha az adott férfi jelenléte, személye, stílusa számomra vonzó és kellemes, ellenkező esetben nyilván kellemetlen lehet a dolog főleg akkor ha ő ezt nem veszi, vagy ha nyilt beszéd után is nyomul :)
2014. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Tekintettel az antiszociális beállítottságomra egyáltalán nem szeretem ha megkörnyékeznek se nappal se este, ha normálisan teszik udvariasan hárítok ha normálatlanul teszik sértő módon hárítok. Vannak akiknek ez pumpálj az önbizalmát, hogy hány pasi húzná meg, én pont lesz@rom. Az ismerkedés jelenleg 20. rangú kérdés az életemben, amúgy se látok olyan pasit aki csak kicsit is bejönne, a belsőről ne is beszéljünk.
2014. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#5

oké, de én normális lányokra gondoltam, nem antiszociális idiótákra.

nem gondoltam, hogy bele kéne tenni a leírásba, hogy 0 életű , rideg frigid idióták kíméljenek, de most leírtam...

2014. aug. 7. 11:30
 7/25 anonim ***** válasza:
meg azt is írd bele a leírásba, hogy csak azok válaszoljanak, akik egyetértenek veled, buták, tudatlanok és szeretnének egy fórumon megalázni másokat. Vagyis akik olyanok, mint te:D
2014. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

nem kell egyetérteni velem és az ismerkedés nem IQ függő

csupán őszinte vagyok, úgylátom nem bírod ezt.

de a lényeg, hogy mostmár tudom, hogy milyen fajtájú lányokat kell nagy ívben elkerülni :)

csak nehogy magányos vénlány legyél, aki az ujjain kívül más örömet nem kaphat :)

2014. aug. 7. 11:40
 9/25 anonim ***** válasza:
csak nehogy privátokat írogass ismeretleneknek itt a gyakorin, ja, hupsz, te már csinálod ezt:D:D (szerintem a 6-os és bárki inkább a magányt választaná helyetted:DD:)
2014. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
írtam neked egyet, hogy megtudd védeni az igazad... de bocs érte, mert csak méltó ellenfelekkel kéne hogy boxoljak
2014. aug. 7. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!