Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz lányok, hogy imádjátok...

Igaz lányok, hogy imádjátok ha normálisan megkörnyékeznek, nappal vagy este bármikor?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 10:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Méltó ellenféllel boxolni... egy anonim oldalon osztod a nőket amiért nem a te szájízednek megfelelőek a válaszuk. Roppant férfias vagy mondhatom...

Amúgy én is kaptam kellemes hangvételű privátot, és mint már a válaszban leírtam, attól hogy nem vagyok nyitott az idegenekre és most nem a párkeresés az első még nem következik sem az hogy frigid lennék sem az hogy nincs életem.

2014. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

egy két frigid vélemény nem számít, mivel logikus következtetés hogy mindeki szereti a bókokat :)

attól hogy te most ki lettél osztva a spanoddal még nem következik, hogy milyen is vagyok :) a személyeskedést kéretik mellőzni :)

a normális ismerkedésről van szó, nem a netes beszari alakokról :)

2014. aug. 7. 12:14
 13/25 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem frigid, csak antiszociális
2014. aug. 7. 12:15
 14/25 anonim ***** válasza:

Férfi ilyesmit akkor sem mond nőnek, ha nem értenek egyet.

Szerintem te valami hülye suttyó swag gyerek lehetsz.

Szerintem nem is lesz barátnőd, csak valami tinigyerek, akiknek bejönnek a nőies majmok, de idővel ők is kinövik, és értelmes párt keresnek, nem agilag zoknit. ^^


25/F

2014. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

nézőpont kérdése, hogy ki a férfi...

szerintem én, mert kifejezem magam, azt mondom amit akarok, veled szemben aki a se*güket is kinyalja :) ahogy most is szépen benyaltál ;)

csak így tovább :)

2014. aug. 7. 18:13
 16/25 A kérdező kommentje:

#14

tudod, alapjáraton nem jár hatalmas tisztelet, főleg nem csak azért mert puncija van.... azt ki kell érdemelni

2014. aug. 7. 18:27
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem fogod veled vitázni, mert lesüllyedek a szintedre, ahol legyőznél a rutinoddal.

Minden nőnek jár a tisztelet, ha szüleid nem, legalább az iskolában megtanulhattad volna. (Tudod, az az a hely, ahová te csak melegedni jársz) Feltételezem egyetemet nem végeztél.

Részemről vita lezárva.

2014. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nyugodjál már meg, menjél akkor oda az emberekhez és hadd örüljenek szegények a bókjaidnak. ha elkezdenek sírni, akkor azért sírnak, mert megszülettek, és nem meghatódásból:)
2014. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#17

már elsőre legyőztelek, persze így a legkönnyebb, ha nem tud valaki érvelni... igen, biztos én vagyok kettőnk közül alacsonyan iskolázott ;)

2014. aug. 7. 19:30
 20/25 A kérdező kommentje:

18.

frusztráltáságot diagnosztizáltam magánál, tudok javasolni egy jó pszichiátert, de ha ezt nem is akarod, attól még mindenképp kezelni kell!

2014. aug. 7. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!