Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ez a módszer be jött...

Lányok ez a módszer be jött valakinek? Fiúk ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Pesten dolgozom és amikor megyek haza többször látok kint ülni lányokat akik olvasnak, vagy csak egyedül ülnek egy padon...itt olvastam már olyat, hogy várja valaki akinek tetszik megszólítsa, ő úgy érzi megadja ezzel a lehetőséget...volt már olyan lány akinek bejött ez a módszer? mennyien ülnek ki ilyen szándékkal?


Fiúk ti megszólítanátok ilyen lányt?

Esetleg valakinek lett ebből valamilyen kapcsolata? vagy ismertek olyat akinek lett már?


2014. aug. 7. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A második kapcsolatom így kezdődött, hogy leszólított egy lány. Egy kávézó teraszán ültem, olvastam, ő pedig leült mellém. Szép emlék számomra. Kedves ismerkedési mód.
2014. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
22 éves srác vagyok, és ültem már le padon üldögélő lány mellé :D nem lett belőle semmi, és nem is hiszem hogy azért ült volna ki, de egyébként elképzelhetőnek tartom. Szóval hajrá, szólítsd meg őket :)
2014. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Még nem volt ilyen,de pl strandon igen,hogy egyedül voltam és mellém ült,beszélgetni kezdett és én megkértem,hogy hagyjon békén.
2014. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem örülnék ennek. Többször volt, hogy buszon/parkban olvastam, és odajöttek fiúk. Ilyenkor mindig megkértem őket, hogy hagyjanak békén, nem ismerkedési szándékkal vagyok ott. Ha hozzám jönnél oda így, tuti elhajtanálak...
2014. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Olyan ismerős vagy, nem te vagy a listás? Ismerős a neved...


Nem örülnék neki mivel olvasni ültem ki, akkor olvasni szeretnék és nem beszélgetni/ismerkedni. Inkább kint a szabadban olvasok egy jó könyvet mint bent poshadjak egy szobában.

Valamint szerintem attól, hogy valaki egy padon ül nem biztos, hogy ismerkedni szeretne. Csak magamból indulok ki, én pl.: barátomat, barátnőimet szoktam ülve várni, nincs kedvem állni.

2014. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem tervezek odamenni ilyen lányokhoz :) csak érdekelt a dolog, mert sok ilyen lányt látok, és akik ilyen céllal teszik remélem nem maradnak egyedül :) akik meg nem ezért ülnek ki remélem nem zavarják őket :) nem gondoltam, hogy minden lány aki olvas ismerkedni akar :)


de én vagyok a "listás" :)

2014. aug. 7. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!