Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez gyerekes...

Szerintetek ez gyerekes visszavágás?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalon letiltani azt (pasit), aki korábban letiltott, majd hónapok múlva feloldotta, és kérdezte hogy vagyok (biztos nagyon érdekelte), majd az új állásával és fizujával kezdett dicsekedni nekem. A következő beszélgetéskor pedig sértegetni kezdett.

2014. aug. 11. 11:40
 1/6 KnightBalazs ***** válasza:
Tiltsd le ha idegesit.
2014. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tiltani is lehet, de én helyedbe le oltanám, hogy ne a pénzével akarja nővelni a F....t
2014. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerekes ugyan,viszont hasznos.Legalább nem idegesít tovább.
2014. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb írd le neki a véleményed, hogy ez mennyire gáz, ha ezzel akar nagyzolni, és kérd ki magadnak, hogy téged ilyennel meg lehetne fogni. Azután ne azért tiltsd le, mert "visszavágsz" (az tényleg gyerekes), hanem azért, hogy máskor ne zaklasson a h*lyeségeivel.
2014. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem visszavágás, tiltsd le a pi*ába.
2014. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha sértegetett akkor tíltsd le a fennébe nem érdemes ilyen fiuval foglalkozni ....
2014. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!