Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érett nők tanácsát kérném....

Érett nők tanácsát kérném. Támadjam le, vagy csak módjával cserkésszem be?

Figyelt kérdés

Adott egy nálam több mint 10 évvel idősebb nő, akivel már ismerkedem egy ideje. Vagyis már jó pár éve ismerem, még gyerek voltam amikor először találkoztunk, de csak most kezdtünk el úgy ismerkedni. A lényeg, hogy sokat keressük egymás társaságát, kacérkodunk, simogatjuk egymást. Vagyis megkérdőjelezhetetlen közöttünk a vonzódás, viszont nem tudom mit is akar. Néha nagyon beleéli magát a dologba és megfeledkezik magáról, ilyenkor előfordult hogy lényegében a puncijába kívánt. Persze nem így nyíltan kimondva. Máskor pedig nagyon észre veszi magát és inkább megpróbálja türtőztetni magát, tartja egy lépés távolságot.

Persze, adott lenne hogy leteperem és valószínűleg a lába közé is jutnék, de nem akarom eljátszani nála az egyetlen esélyem, ha még nem tudja mit is akar, vagy mit mer bevállalni.


2013. okt. 21. 20:11
1 2
 1/18 anonim válasza:

Ha csak szexelni akarsz vele akkor nincs mire várni, tárt kapukkal vár ez egyértelmű.

Ha viszont párkapcsolatilag is érdekel a nő akkor még várj vele, szépen lassan fokozatosan , napról napra 'tedd magadévá'. ;)

2013. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem módjával, ezzel ha lassabban is de többre jutsz, hidd el!:)
2013. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak néha nehéz ellenállni, amikor látom rajta hogy nagyon rám mászna. Máskor pedig csak kedves, de attól is tartok kicsit hogy belém esett és végképp összezavarodott.
2013. okt. 21. 20:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát az lehet, nekünk nőknél fontosak az érzelmek. Hány éves vagy?
2013. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
21, ő 36. A korkülönbség elég jelentős, részemről nem akadály és neki van már gyereke.
2013. okt. 21. 20:44
 6/18 anonim ***** válasza:
A legjobb párosítás ez az életkor a szexre:)
2013. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt mindjárt gondoltam:) Mondjuk állítása szerint sosem vonzották a fiatal fiúk, az idő elteltével pedig egyre inkább kevésbé tudta volna őket komolyan venni. Csak valahogy én indítottam el benne valamit. Úgy vélem ez is egy probléma forrás lehet, de megkefélni már megkefélhettem volna, tudom.
2013. okt. 21. 20:53
 8/18 anonim ***** válasza:

Izgalmas, előbb-utóbb összejön úgyis.


http://www.youtube.com/watch?v=Oq9iOLj-3wk

2013. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tapasztalat?
2013. okt. 21. 21:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Tapasztalat még nincs de majd lesz:)
2013. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!