Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kellek egy lánynak...

Miért nem kellek egy lánynak sem vajon? Ennyire csúnya lennék vagy az a baj, hogy kedves, humoros, gyengéd srác vagyok és nem igazán megy ez a rossz fiús viselkedés nekem csak kicsit néha?

Figyelt kérdés
A csók meg a szex összejön, de valahogy a kapcsolat sosem, mintha minden lány ellöknek magától vagy barátzónába rakna, amint megtudnák, hogy szeretem őket vagy szeretnék velük kapcsolatot is már nem csak csókot, ölelést, pettinget, szexet. Rendes lányokról van szó amúgy, nem ribizlikről, mert azok engem folyton lekoptattak eddig, a ronda vagy meg hagyjál már dumákkal.

2014. aug. 11. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"A csók meg a szex összejön"


3...2...1...most megsajnáltalak ám nagyon :):):)

2014. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
00:00 kívánj.
2014. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem benned látják az igazit. Próbálj meg egy jövőképet választani és légy határozottabb.
2014. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnaltatod itt magad h a csok szex oleles jon csak ossze...nekem meg ez se...
2014. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért azért is keménye meg kell küzdenem, hisz nem vagyok egy álompasi külsőre... De egy idő után rájön az ember, hogy a szeretet és a kapcsolat is fontos dolog nem csak a szex.
2014. aug. 12. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a magas vékony fiú. Cselbááász.
2014. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos ha a szex összejön, ott nem a külsővel van a baj, mert alkalmi szex általában nem a csúnyábbaknak szokott összejönni. Lehet te azt gondolod, hogy kedves, humoros, gyengéd srác vagy, a lányok meg nem így látják.
2014. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!