Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki azért nem akar összejönni...

Aki azért nem akar összejönni egy kövér nővel, mert szerinte igénytelenség, mert igénytelen az egészségére az cigiző nővel sem jönne össze, mert az is egészségtelen, azaz igénytelen?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy aki kövér az igénytelen, mert nem törődik az egészségével, de vajon egy cigiző nő is igénytelen, mert ugyanúgy egészségtelen, amit csinál
2014. aug. 14. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én sose jönnék össze cigizővel, aki nem hajlandó leszokni a kedvemért érte.
2014. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár nem vonzanak a kövér nők egy adott szint felett, előbb jönnék eggyel össze, mint egy dohányossal. Utóbbi ugyanis abszolút kizáró ok nálam. De hasonlóképp az ital vagy a drog is az lenne.
2014. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, nálam a bagó is kizáró ok.
2014. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A cigi nem csak, hogy igénytelen de még undorító is, mind szagra, mind látványra és még a csók hangulatát is megöli, ha előtte elszívott párat. Nem..fújj, undorító. Még az utcán is elkerülöm a cigizőket, mert taszít a cigi füst, biztos nem viselném el.
2014. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az igénytelenségnek is vannak fokozatai. Nem mindegy hogy 100+kg-s a nő vagy csinos normális nő aki buliban elszív egy-két szál cigit.

Ez az én véleményem, szerintem messze nem ugyanolyan hatást vált ki a kettő. Én mondjuk nem választanám egyiket se, a cigire haragszom, mert büdös, káros és drága. Az magánügy hogy kövér-e valaki vagy nem, de én nem akarok ilyen embert magam mellé.

2014. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kövér cigiző feleségem van...na tessék! Lehet sajnálni!
2014. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én se kövér nővel, se cigizővel nem jönnék össze, mert mind a kettő gusztustalan
2014. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Se kövérrel, se cigissel nem jövök össze és aki ezért lepontoz, az rám akarja erőltetni a hülye demagóg véleményét. Egy nő legyen karcsú, vagy átlagos, esetleg sportos. Ilyen feleség kell nekem, nem egy zsírdisznó vagy egy hamutál szájú :D
2014. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!