Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez nem gond ugye? Attól hogy...

Ez nem gond ugye? Attól hogy eddig ő tetszett most meg més ez nem számít se megcsalásnak vagy hasonlónak, hisz nem volt köztünk semmi?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, tetszett, mondtam is neki, azt mondta bejövök neki, viszont nemrég talélkoztam egy másik lánnyal aki sokkal jobban tetszik és hát jobban is illik hozzám. Ez hogy most megváltozott és már nem ő tetszik nemszámít semmi megcsalásfélének, ugye?

2014. aug. 14. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt már tetszés nemtetszésre mennek a kapcsolatok, nem szerelemre? Ezért tartanak a kapcsolatok addig, ameddig.
2014. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legalább mondtad az első lánynak, hogy ne reménykedjen?

Nem számít megcsalásnak, de a lelkiismereteddel te számolsz el. :)

2014. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mondom hogy nem volt semmi kötünk csak tetszett és vátottam...ezért nem haragudhat rám, nem? nincs oka?

amúgy hogy tisztázzuk, én csak olyannal vagyok hajlandó összejönni akit nagyon szeretek...egy ilyen volt eddig

2014. aug. 14. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

De van oka megharagudni. :D

Mondtad az első lánynak, hogy tetszik neked, ő közölte, hogy te is bejössz neki, erre te hirtelen váltottál...

2014. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem számít megcsalásnak, hiszen semmi nem volt köztetek

ennek ellenére nyilván nem fog neki örülni, mert azóta te még gondolom tetszel neki

2014. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt aki nagyon tetszett neki, nem én voltam az, de én is ott voltam a "topp 3ban"
2014. aug. 14. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tartanád valamennyire hibásnak magad, nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2014. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!