Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 évvel idősebb a pasi, mit...

20 évvel idősebb a pasi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.Mindig is az idősebb pasikhoz vonzódtam,de eddig a maximum az 5 év korkülönbség volt.Most viszont udvarol nekem egy közel 40 éves csávó,és nem tudom mit tegyek.Elején bennem volt,hogy csak szórakozik velem,hiszen mit akarna egy nála 20 évvel fiatalabb lánytól,de úgy látom,hogy elég komolyan gondolta.Alapjába véve nagyon sokat tudok beszélni,de mikor vele vagyok,akkor szörnyen zavarban vagyok,és semmi nem jut eszembe,de nem akarok csak úgy feleslegesen fecsegni sem,de bizonytalan vagyok,hogy a korkülönbség miatt lehet,hogy vele másképp kéne beszélnem. Elhívott randira,de félek,hogy ha elmegyek,akkor nem lesz közös téma és csak csöndben ülnénk egymás mellett.Tudtok segíteni?! Előre is köszönöm!

2014. aug. 15. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
ismerkedj velem inkabb! 27/f
2014. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Oldódj fel dobj be 2 felest
2014. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez azért sok év.
2014. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez segít , akkor elmondom ,hogy apukám 35 évvel idősebb az anyukámnál , és a mai napig boldogan élnek(élünk)
2014. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat várnék,hogy mégis mit tegyek,hogy mindketten jobban feloldódjunk(alkohol nélkül). Esetleg témákat vagy valamit.
2014. aug. 15. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Téma? Közös élmény. Nem feltétlenül térben és időben közös, lehet egy könyv, amit mindketten olvastatok és mindkettőtöknek tetszett, vagy film, vagy bármi.

De két ember ha tetszik egymásnak, akkor gyakorlatilag minden érdekli a másikról. Kérd, hogy beszéljen magáról, az emberek imádnak magukról beszélni.

2014. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha szerelmes vagy a kor nem számít, elvileg..

Nembaj ha nagy a korkülönbség, ha el tudod magadba fogadni ezt a helyzetet, az exem 12 évvel volt nálam idősebb, és minden rendben volt!:) nem számít , ha a szüleid is el tudják ezt fogadni..

Sajnos énis az idősebb pasikhoz vonzódóm:)))

a feles oké, néha randi előtt nekemis lecsúszik egy.:D

Kitartás csajszi!:)) Ismerd meg jobban! Tuti másban is nagy a tapasztalata:D

18/L

2014. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom 25 évvel idősebb volt nálam. Teljesen más okból szakítottunk.

Attól függ hol ismerkedtetek meg. Arról lehet beszélni. Pl közös hobby, vagy nem tudom. Ha nincs akkor kérdezz róla, van e családja, meg magadról is mesélj és utána kérdezd meg hogy nála ez hogy van.. stb

Vagy menjetek olyan helyre ahol alapból van miről beszélni a környezet miatt. pl golfozni, vagy bowlingozni

2014. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KJUsul ***** válasza:
Jó régi kérdés, mi történt azóta?
2015. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!