Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinaljak? Tanacstalan...

Pinguu12 kérdése:

Mit csinaljak? Tanacstalan vagyok tetszik egy 1 evvel fiatalabb csajszi. En 18/fiu vagyok.

Figyelt kérdés

[link]

[link] 2 darab kep rollam.

egy fiu vagyok akit atvert egy lany meg az exem zaklatott szakitasuk utan fojamatosan meg most is pedig 4 honapja vege a masfel eves kapcsolatunknak.Vegre nagy nehezen ujra talpra alltam es szeretnek kapcsolatba kezdni.. viszont volt 1 honappal ezelott egy kalandom h megprobaltam egy csajszit megpuszilni a szajan de a csajszi elfordult tollem… es ilyen meg velem sosem tortent es nem tudtam hogy ha megegyszer megprobalnam akkor ugyan igy jarnak-e? mert teccene nekem 1 lany de megfogadtam hogy tobbet nem mondom el egy csajnak sem ha tetszik nekem.. szoval csak siman kimutatnam az erzemeit es mindent elmondanak neki 1 puszival… csak nemtudom mit tegyek… kb 3x talakoztam eddig vele es nagyon szimpatikus. mit tegyek??



2014. aug. 16. 14:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
oke, koszonom :) haszlos toppeket adtal ha szedbe jut meg valami ird le szivesen elolvasom:)
2014. aug. 16. 15:12
 12/14 A kérdező kommentje:
oke, koszonom :) hasznos tippeket adtal ha eszedbe jut meg valami ird le szivesen elolvasom:)
2014. aug. 16. 15:13
 13/14 anonim válasza:

Én biztos nem fordulnék el, ha meg akarnál puszilni :))

Amúgy szerintem a lányok többsége szereti az ilyen váratlan meglepetéseket, még romantikusnak is találhatja a lány, ha így akarnád elmondani, mit érzel iránta. Szóval hajrá ;)

2014. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha legkozelebb talalkozok vele legyen az ma este futas utan vagy holnap holnaputan probaljam megpuszilni a szajat? 50% eselyem van vagy elfordul vagy nem igaz?
2014. aug. 16. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!