Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, de nem tudom mit tegyek. Szerintetek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
A suliban van egy srác aki nagyon tetszik. Kicsit idősebb nálam, de nem hiszem, hogy ez akadály lenne. Mosoly volt köztünk eddig ennyi. Még a nevét sem tudom, meg azt se, hogy van-e barátnője. Szeretném megismerni, azt mondják róla, hogy jófej. Csak nem tudom hogyan kéne ismerkedni, elég félénk típus vagyok, és nem az a nyomulós pláza cica féle, komoly kapcsolatot szeretnék semmiképp sem olyat, ahol semmi szerelem sincs a felek között csak divatból vannak egymással. szóval nálam a nyomulás meg az egy hét után szex szóba sem jöhet. Ha szeretjük egymást akkor. De egyenlőre szeretném megismerni, csak nem tudom hogyan kezdeményezzek. Kérlek szépen segítsetek:)
2010. okt. 3. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Valaki aki ismeri kérd el tőle az msn címét vagy akármi..

jelöld be facebookon,myvipen,iwiwen

szólítsd le valamivel vagy próbálj vele szemezni és ha ő is néz mosolyogj rá úgy hogy lássa.. szerintem úgy már egyértelmű lesz neki..

egyébként hány évesek vagytok?

2010. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
15 és 17
2010. okt. 3. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!