Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nem vonzó egy lánynak...

Tényleg nem vonzó egy lánynak sem, egy nagyon pici, olyan cukinak, aranyosnak nevezhető fiú? Ez ttényleg ennyire taszító a lányok szemében? Mégis mit tehetnék, ha genetikailag nem egy nagy darab srác lettem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit. El kell fogadni hogy ilyen vagy. Legyél magabiztos, határozott és add önmagad. Ennyi. Én is kis termetű vagyok, nekem ez nem okoz gondot. Ezen felesleges rágódni. Biztos van akinek bejössz. Ismerkedj, flörtölj és találd meg az igazit. Legyen benned önbecsülés és tartás. Biztos lesz aki elutasít és lehet hogy nehéz lesz feldolgozni, de fel kell állni a padlóról és tovább lépni. (egyáltalán nem biztos hogy a termeted végett fogsz visszautasítást kapni)

Én a saját helyzetem most hiába hozom fel, az én vagyok. (bejöttem sok nőnek, amit régen ki is használtam sokszor. Nem tudom mit ettek rajtam, nem is foglalkoztatott annyira, mert sok csak egy éjszakás vagy futókaland volt. Vagy épp szeretőnek voltam tartva. Én adtam önmagam, akkoriban nem nagyon voltak mély érzéseim sok nő iránt. Csak sodródtam.) Bár most én is meg vagyok törve egy nő miatt, de a magasságomnak nincs jelentősége ez ügyben.

2014. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hú, hát nekem nagyon bejönnek a cuki pasik :3 még mondtam barátnőmnek is hogy én imádom az aranyos fiúkat :D
2014. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Imádom őket!!^^
2014. aug. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!