Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ettől máris pedomaci lennék?...

Ettől máris pedomaci lennék? Szerintetek is az vagyok, ahogy haverom mondta, vagy nyugtassatok meg, hogy ez még nem vészes, más fiú is megnézi a formás feneket cicanaciban?

Figyelt kérdés
Ma láttam biciklin egy kb. 10-11 év körüli lányt és hát pont úgy állt, ahogy megállt a biciklije mellett, hogy látttam a formás fenekét, cicanaciban volt! Fura, de olyan szép formás volt, korához képest fejlett volt testileg. Kicsit bűntudatom lett pedig csak ránéztem egy pillanatra arra a fenékre. De aztán rögtöl elnéztem és szégyelltem magam, szinte sírni tudnék, hogy ennyire megtetszett a a feneke. Pedig eddig még csak nem is szexeltem soha 18 év alatti lányokkal, elég félénk, rendes fiú is vagyok amúgy, nem is merek kezdeményezni sem nagyon lányoknál.
2014. aug. 16. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, tényleg formás egy-két 10ed éves mondjuk 10-11 kicsit durva már. De ha nem feküdnél le vele soha kora miatt, vagy vernéd ki rá, akkor nem vagy pedomaci :)
2014. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt amúgy minek írtad ide most tényleg élvezed hogy mindenki pedofilnak fog tartani?
2014. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Megnézheted a formás idomokat, de ne egy kislányon. Máskor ilyet ne csinálj, vannak formás nők is. Ha lesz gyereked rájössz, hogy egy 10-11 éves kislány még mennyire gyerek, még játszik és ha egy felnőttnek ilyen gondolata van felé az szörnyü.
2014. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor mégis hol máshol beszélgethetnék erről, a haverom csak kiröhögött. Amúgy nemkéne mint nő, csak a szemem akadt meg rajta, mert formás feneke volt és szexi volt a cicanaciban és ti nem láttátok szóval nem is tudhatjátok hogyan nézett ki.
2014. aug. 16. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

A keresztlánykám is 10 éves múlt és még a cicáival játszik és mesecsatornát néz, mesekönyvből olvasok fel neki. És igen, ő is fejlett testileg, formálódik, de még gyerek!


Amúgy nem vagy pedofil. Mert a pedofilt nem az izgatja, ami nőies, hanem pont hogy a lapos, kislányos, fejletlen test.


Amit te csinálsz, h kislányokra izgulsz fel és rájuk vered ki, az perverzió.

2014. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha tehetem én is benézek a tíz éves lányok szoknyája alá!!! De tovább nem megyek a pedózásban! Csak megpróbálom a bugyit látni! Szerintem ennyit szabad!!!
2014. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!