Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, ha egy gyönyörű,...

Férfiak, ha egy gyönyörű, formás, dekoratív,26 éves nő, aki amúgy értelmes, intelligens is, nagyon tetszik nektek, azt mondaná, hogy még szűz, elhinnétek neki?

Figyelt kérdés
Két hónap ismerkedés után mondta el nekem, hogy még sosem volt férfival. Mivel nagyon népszerű a férfiak között, elég sok a kérője, ez szinte hihetetlen, hogy ne jött volna még össze 26 éves korára egyetlen sráccal sem, és úgy érzem tudat alatt, hogy nem őszinte velem. De nem csak ebben érzem ezt. Sokat beszélt magáról az elmúlt hetekben, és valahogy nekem nagyon furcsa az, hogy minden szituációban ő az áldozat, őt verték át, őt húzták csőbe. Eddig megvolt bennem a bizalom, de ezzel tette fel végül az i-re a pontot, hogy beszélt a szüzességéről, és már kevésbé tudok neki hinni. Ha ilyen apró füllentéseken, ferdítéseken, szépítéseken rajtakapom már most az ismerkedésünk elején, mire számítsak később. Pedig csodálatosan indult minden, de a megérzéseim azt súgják, hogy nem őszinte velem, és általában a gyanakvásom mindig beigazolódik. Szerintetek?
2014. aug. 17. 11:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha. ? ! Ha nagyapámnak kereke lett volna még most is buszoznék.
2014. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Tehát: Tökéletes a teste és esze is van, de még nem kellett egy pasinak sem - Vajon miért?
2014. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
#12 - lehet Hannibal Lecter , vagy csak simán aszexuál.
2014. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

# 12


"Tehát: Tökéletes a teste és esze is van, de még nem kellett egy pasinak sem - Vajon miért?"


Nekem úgy tűnik, elfeledkeztél arról a tényről, hogy egy nő nem addig szűz, ameddig nem kell egy pasinak sem, hanem addig, amíg neki nem kell egyetlen olyan pasi sem, akinek ő bejön.

2014. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

A kérdés ebben az esetben ugyan az. Miért?


Ha meg ennyire bántja az, hogy emiatt máshogy bánjanak vele, akkor vagy nem mondja el vagy elfogadja, hogy máshogy fognak vele 2) elfogadja, hogy a tényt. Ha emiatt ő érzi rosszul magát, akkor annak megint csak pszichológiai vonzatai vannak.


Ha meg mindenhol magát látja áldozatnak több éve, akkor ez már rögzült, szintén pszichológiai eset. Amivel nincs baj, de keressen fel egy orvost, és beszéljen vele. A TB fizeti jelenleg. És neki is szüksége lenne rá.

2014. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#14: Feltettem egy kérdést.


Érdekes a reakciód, hogy ebből mire következtetsz.


Vajon miért hiszed azt, hogy elfeledkeztem egy általad alapvető ténynek vallott, számomra egy saját döntésen alapuló viselkedési formáról, aminek mindig van magyarázata. Kíváncsivá tettél, hogy miért várod el tőlem, hogy tudjam, ezt a "tényt"?

2014. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!