Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt romantikus érzelmes...

Van itt romantikus érzelmes lány, akiben van gondoskodás és nem félne egy új boldog kapcsolattól?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 18:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
mindjárt elsírom magam
2014. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam a kérdést...
2014. aug. 17. 19:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is. De sajnos azért, mert ennek a kérdésnek hatalmas a valóságtartalma. Manapság ugyanis szinte lehetetlen ilyen lányt találni, pedig a férfiak részéről hatalmas igény lenne az ilyen nőkre. Helyettük vannak ostoba, egoista, játszmázós, erkölcstelen, kegyetlen nőszemélyek.

Üdv a XXI. században, ahol a nőkből, a gyengédebbik nemből kihalt a jóérzés, a szerénység és az empátia...

2014. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ritka az ilyen lány...És hidd el nem haltak ki az ilyen nők.Biztos lehetsz benne hogy "léteznek" még a XXI. században is! :)
2014. aug. 17. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy 3után nekiálltok általánosítani... szóval gratulálok....


Lenni van, ellenben kell a fenének a következő csalódás... Ha már az általánosításnál tartunk, minden hapsi egyforma....

2014. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak nem mindegy milyen arányban.Férfiak közül is sok hülye van azoknak pont jó a mostani "átlagos" nők. Én is különleges vagyok ezért is vágyom a kérdésemben leírt nőre.
2014. aug. 17. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha már az általánosításnál tartunk, minden hapsi egyforma...."


Mindig a nő választ, ha neked mindig csak a rossz jutott az egyedül a te hibád. Iszonytosan sok magányos, szeretetre vágyó, hűséges, érzelmes férfi van, csak ők ugye nem kellenek.

2014. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: Nem szabad általánosítani mert a többség olyan,amilyen...Vedd észre a különlegességet és persze mindenki csalódott de a jövőre építs és ne a múltból meríts negativ gondolatokat...A múltból csupán tapasztalatot érdemes meríteni.(csak egy jó tanács)
2014. aug. 17. 19:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es Igen erre mondják: Kell a jó? Nem! Kell a rossz?Igen! Legalábbis a többségnél... :)
2014. aug. 17. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt a tanácsot alkalmazom amióta kiderült, hogy nem elég hűségesnek lenni, meg kedvesnek, meg csinosnak, akkor is amikor az ember napi 3óra alvással vegetál, mondván úgyis otthon vagy 2aprósággal, hanem ki kell szolgálni a férfit mint férfi, persze "cserébe" semmit sem kapsz. Ha meg nem teszed ott a másik aki készséges...

Aztán rájönni, hogy a házasságod felét valójában hazugságban élted, mert már volt hármaska...

Persze amikor visszatérsz a munka világába és dupláját keresed a férjed fizetésénél, akkor jó a pénzed, akkor jól nézel ki, de de de de ugyan úgy megy, mert sajnos nem tudom magam klónozni.... Vagy amikor bejelented, hogy elköltözöl és a szerető is lelép akkor jó lennél...

Vagy amikor kb idegen megítél, mert meg sem akar ismerni, csak luknak lát, de azt nem nézi mit tudnál adni, át akkor tessék, legalább nekem is lesz egy laza estém, és nem fáj a fejem...


Szapulhatja egymást a két fél napokig, tiszta sor, csak a hétköznapokat senki sem éli túl, mert egy dolgot felejtenek ki az emberek, senki semmiért nem hajlandó felelősséget vállalni- kb mind megrekedünk 18éves szinten és amikor a tetteinknek már súlya van inkább lelépünk- már aki tud- de legalábbis kiskapukat keresünk. Szóval innentől lehet kukázni a kedvességet a humort a stb jót.


És nevezhetsz épp savanyú pitának, ezt érzem, látom, tapasztalom... Ha belefutok valakibe aki ezt képes felülírni, akkor a véleményem is változik idővel.

2014. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!