Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, szerintetek miért...

Fiúk, szerintetek miért viselkedett igy velem egy fiú?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgettem egy fiúval és jól kijöttünk hónapokon keresztül egymással úgy éreztem több is lehetne köztünk mint barátság. De a barátai megkérdezték hogy együtt járunk -e egy buliban, ahol sokan voltunk, és ott a fiú nagyon hadakozott hogy nem, mert nem vagyok az esete, akkor ezt komolyan gondolta-e? A fiú 24 én 21 vagyok.

2014. aug. 18. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia szerintem vagy szégyellt vagy nem akart felvállalni
2014. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én meg azt hittem zavarba jött, de köszi az öszinteségedet
2014. aug. 18. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki kerek perec
2014. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jó, de akkor miért ő kezdett velem beszélgetni, ő hivott meg, ő irt rám..de akkor lezárom mostmár teljesen, mert most is meghivott egy buliba, de akkor el se megyek.
2014. aug. 18. 20:06
 5/11 anonim válasza:
Pasik...sosem tudom mit akarnak :D
2014. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk? Kérdezd meg tőle, de valószínűleg nem tetszel neki, csak nem akar egyedül menni.
2014. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miert? Ha nem akar toled semmit akkor mar a baratsaga sem kell? Nem hiszem, hogy haragudnod kene ra emiatt.. de te tudod
2014. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De barátkozunk, csak én járni akartam vele. Ő meg keresi a társaságomat, de még teljesen külön nem randiztunk, de akkor valószinü nem jövök be neki.
2014. aug. 20. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy Te neki csak a barátzónában vagy és nem akar többet de ez nem azt jelenti, hogy nem élvezi a társaságod. Biztos szeret veled beszélgetni, meg hülyéskedni és ezért hív el buliba is, csak sajnos mint barát.
2014. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én meg azt hittem, hogy sokkal jobban nézek ki nála ezért nem mer nálam kezdeményezni, és amikor a haverjai előtt hadakozott ellenem, akkor meg arra gondoltam, hogy biztos zavarba jött.. De akkor az a valóság, hogy nem jövök be neki és barátzónában vagyok.
2014. aug. 20. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!