Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Titeket mi irritál...

Csajok! Titeket mi irritál legjobban egy srácban?

Figyelt kérdés

Külső-belső tulajdonságait nézve egy srácnak, ti mit utáltok legjobban? Most főképp külső tulajdonságokra lennék kíváncsi, de a legjobb lenne ha írnátok mindkettőt :))

Ezek alatt olyanra gondolok mint pl. ha piercingje/tetoválása van, esetleg ha nem utáljátok ezeket, csak néhány fajtáját és azokat is csak néhány helyen és hasonlókra. Előre is köszi a válaszokat :)



#lány #utálat #fiúkban
2014. aug. 19. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
A mai csajokat az irritálja legjobban a pasi nem alázza meg őket és nem bmw vagy audival jár, ha nem vastag a pénztárcája , valamint ha nem izmos.
2014. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerida ***** válasza:
80%

a fültágítótól undorodom... :(

Meg a v alakú poló és egyéb nőies ruhadarabok...

2014. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Külső: v-nyakú pólók, minden borotválása, szemöldök szedése, páwa haj - magyarul, ha egy férfi nem férfinek, hanem nőnek néz ki inkább.

Belső: aki olyan, mint az első hozzászóló (az esetben ha törölnék: aki folyton minden nőről azt hiszi, hogy a pénzre megy), ha valaki mindenkit lenéz, okosnak képzeli magát és a többieket hülyének, folytonos káromkodás, ha valakit undorítóan semmibe vesz - kiabál vele, tényleg szó szerint úgy kezeli, mint a kutyát.

2014. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Teljesen egyetértek #3 válaszával. Engem pl. a tetoválás, piercingek inkább vonzanak, mint taszítanak, de persze ez ízlés kérdése. De ez az ecsethaj, V nyakú póló, trottyos gatya, szedett szemöldök nekem sem jön be. És kicsit izmosabb, de nem kigyúrt állat.

Belső: nekem mindenféle kapcsolatban ugyanaz a heppem. Szeretem, ha valaki őszinte, jó kompromisszumkészséggel rendelkezik, megértő, nyílt, türelmes, de nem döntésképtelen ebihal. Meg mondjuk a kreativitás, intellektus, és spontaneitás is jó pont. És egy férfiben kifejezetten taszít, ha lusta; ha nem kezdeményez (pl. randit, vagy egyáltalán kapcsolatot). Mondhatjuk, hogy én a régimódit szeretem, hogyha egy fiú udvarol, és nem csak sörözni lehet vele, hanem alkalomadtán múzeumba menni, stb.

2014. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a fültágítótól kiver a víz, azt nagyon utálom:D
2014. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Engem inkább vonzzanak a fültágítók a tetoválások és a piercingek.

Viszont taszít egy fiúba ha igénytelen,nagypofájú,bunkó és ez a "páwaság"..

Az ilyen fiúkat legszívesebben elkerülöm :)

2014. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fültágító nekem is visszataszító meg a túl sok tetkó is,az orrkarika, a letolt nadrág mikor direkt kilátszik az alsónaci (azért tudjon már felöltözni), az ilyen szemüvegek: [link] (mert annyi fazon van ami szexy miért kell pont ilyet felvenni?!) meg amikor teletömik a zsebüket a hatalmas pénztárcával meg iratokkal és így azt látod h egy nagy bumszli van a lábán mikor annyi féle táska van már ami férfias is.
2014. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Letolt nadrág, nem megfeleő kiegészítők-vagy azok hiánya(wc lánc a nyakba, vagy pl az óra hiánya) zsebben teló-tárca-iratok. Egyruhámvanabbanhódítok. Meg amikor hozzá nem illő divatot akar mindenáron erőltetni, ezért nem tudja viselni a ruháit a frizurát a semmit, csak hordja.

Belsőre: túlzott nagyképűség, süketség a másikra... ezek után a többi hiányára nálam már nem is derül fény(esélye sincs további bemutatkozásra)

2014. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!