Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy félénk lányos fiúnak lesz...

Egy félénk lányos fiúnak lesz valaha barátnője?

Figyelt kérdés
Nem merek ismerkedni. Eléggé félénk vagyok, vékony, kék szemű, szőkésbarna. Az arcom is elég bu*is. :( Úgy érzem nem vagyok elég férfias és kevés lennék egy lánynak. Sokak szerint helyes vagyok de tuti, hogy csak udvariaskodnak mert nem akarnak megbántani.
2014. aug. 19. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hamár ezt akarod akkor beszélj egy utánad kiírt kérdés kérdezőjével ő is öngyilkos akar lenni, próbálhatnátok együtt.
2014. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Leírás alapján olyan vagy, mint én (kűlsőleg). Nekem is szőkés-barna hajam van (félhosszú), kék szem. 179cm átlagos, sportos testalkatom van, kisfiús arc. És nekem a csajozás nagyon megy. A lényeg az önbizalom, semmi más. Csak növelni kéne az önbizalmad (ne legyél félénk). Jah meg öltözködj jól, vagányan. Attól, hogy kisfiús, b**uzi arcod, még lehet jó stílusod;)
2014. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint ha ronda lennél. Nagyos sokaknak bejön a kisfiús arc. Meg azért majd alakulni fogsz, szerintem van esélyed, csak valóban az önbizalmadat kéne növelni. Ha félénk vagy barátnőd nemigen lessz.
2014. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitív válaszokat. Azért jó látni, hogy vannak még emberséges emberek is. :)
2014. aug. 19. 20:12
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem például nagyon bejön a kislányos arc fiúknál :)

A barátom szőkésbarna hajú, kék szemű, az arcszőrzete alig nő, nagyon kis bájos arca van :) Bár ő hozzá kis duci, de imádnivaló. Ő elegáns ingeket hord (nem a divatos, b..is, kockás, csíkos karcsúsított ingekre gondolok) egyszerű, nem csőszárú farmereket és mindig van rajta karóra. Így összességében van benne férfiasság is :)

Ne keseredj el, sok lánynál előny a babaarc :)

2014. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Azt azért ne!
2014. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mármint ne akaszd fel magad...
2014. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!