Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Az kizáró tényező, ha...

Lányok. Az kizáró tényező, ha valaki német-szlovák származású?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül teszem fel a kérdést, mert a minap elég érdekes esettel álltam szemben. Szóval elkezdtem ismerkedni egy lánnyal és elárultam neki, hogy német és szlovák származású vagyok. (Édesapám szlovák, édesanyám német, de itt születtem magyar állampolgár vagyok) Nos a lány azt mondta nekem, hogy nácival ő nem akar ismerkedni...(megdöbbentem). Nem reagáltam túl a dolgot, mert nem így neveltek. Elmondtam neki, hogy egyrészt egyetlen ősöm sem harcolt a wehrmachtban(II. világháborús német hadsereg), másrészt megvetem a náci eszméket majd elköszöntem. Szerintetek?
2014. aug. 19. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy
2014. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kerida ***** válasza:
100%
Intelligenciából alul teljesített a hölgy. Nyugi ennél csak jobbat érdemelsz!
2014. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az a lány nagyon hülye lehetett ... Amúgy én meg osztrák vagyok de sose volt ebből problémám .
2014. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A csaj elég hülye ennyi erővel ő is náci mert a a 2.vh ban a magyarok is azok voltak.
2014. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én félig szlovák vagyok :D
2014. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy ritka hülye némbert fogtál ki, ez minden.

A származás nem kizáró tényező.

2014. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

nem gond én is Bajor vagyok félig magyar.

Édesapám Bajor herceg anyukám Balatoni sszáramazású.

2014. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még jól is jártál. Ha egy lány, mint akit leírtál, annyi az IQ-ja, mint egy cipőfűzőnek örülj, hogy nem ismerted meg jobban és nem szívta ki az életenergiáidat :)
2014. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Félig német, félig magyar leány vagyok, így engem nem zavarna.
2014. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagy hülyeség... Az a lány, akivel beszéltél egy idióta és örülj neki, hogy ennyiben ott hagyott. Mi lett volna, ha később tudja meg? Esetleg ha kapcsolatba lettetek volna és ott hagy. Lehet nagyot taknyoltál volna. Az ilyen nem érdemelne meg senkit.

Bocs, ez kicsit felidegelt (pedig én is lány vagyok)~ Mert én is elképzeltem, ahogy szlovák gyökereim miatt engem is így elutasítanának. (bár nálad most a németre lett koncentrálva, de magamra másítottam a dolgokat most)

2014. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!