Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz ha ennek örülök? Egy lány...

Gáz ha ennek örülök? Egy lány elutasított majd 3 napra rá összejött egy pasival de kb.2 hétig se jártak és a srác megcsalta.

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy nem gáz, megmondom őszintén, hogy én is örülnék.
2014. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legszebb öröm a káröröm! ;)
2014. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben sokszor simán rávágnák hogy " nagyon gáz, de bunkö kárörvendő vagy". Na ja.

Amig nem kerül valaki hasonlo szituba. Èn is kerültem amikor a lány akit szerettem visszament az exèhez ès 1 honap sem kellett ès szètmentek. Nem is örültem talán, csak valahogy megkönnyebbültem, mindenesetre nem bánkódtam au tuti...

2014. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én csak azt nem értem, miért kell ennek örülni. Ha egyszer visszautasított, akkor hiába jár és szakít ezer másik pasival, te akkor se kellesz neki. Azért meg minek kéne örülni, hogy neki rosszul alakult az élete? Az tényleg bunkóság, és ezt úgy mondom, hogy már voltam hasonló helyzetben.
2014. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Lány vagy?
2014. aug. 20. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szép a káröröm, még te is járhatsz így.
2014. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont az jutott eszembe először,hogy ezt hívják kárörömnek.Végül is örülhetsz neki,de ettől neked nem lesz sem jobb,sem rosszabb.Nekem például fájt végignézni,hogy alakul az élete annak,akit szerettem,és ha bánat érte,én akkor sem voltam boldogabb.
2015. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!