Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy csaj, aki tetszik, de...

Van egy csaj, aki tetszik, de nem tudom, h neki is bejövök-e vagy csak szimplán szimi vagyok neki?

Figyelt kérdés
Egyszer kedves egyszer meg nem, volt olyan is h szimplán kikerült úgy h. rám sem nézett, de ugyanakkor többször észrevettem,h távolról néz és mosolyog, van mikor el is vörösödik. Hogy derítsem ki,h mennyire jövök be nála,h ne égjek be, egyáltalán van esélyem, csajok ti mit gondoltok?

2014. aug. 22. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd el valahova, aztán a kettesben vagytok beszéllgessetek aztán szép apránként majd megnyílik és rájössz mit is érez
2014. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Beszélgess vele, ha már jól elvagytok, hívd el egy fagyira, forrócsokira, ha elmegy veled és nem terel meg hümmög, akkor biztos kedvel. Ezek után rá is kérdezhetsz, hogy komolyabban gondolja e. :)
2014. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kicsit bátortalan vagyok alapból, és mivel változóan viselkedett velem, ezért nem tudom,h mit gondoljak és nem akarok égő helyzetbe kerülni. Ha tényleg bejönnék neki, akkor nem beszélt volna velem egyszer kedvesen utána meg flegmán,nem??
2014. aug. 22. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
menj oda es hivd el valahova:) Vagy csak irj ra facen, de ez nem a legjobb ismerkedesi modszer. Eloben jobb, es magadnak is bizonyithatod, hogy nem felsz a gyengebbik nemtol. :)
2014. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó,de amiket írtam ti mire következtettek, csak hogy tudjam mennyi az esélyem mikor közeledni próbálok felé ismét..
2014. aug. 22. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet megmondani

"kicsit bátortalan vagyok alapból, és mivel változóan viselkedett velem, ezért nem tudom,h mit gondoljak és nem akarok égő helyzetbe kerülni. Ha tényleg bejönnék neki, akkor nem beszélt volna velem "


te vagy a pasi ne legyél bátortalan, a lányok a tökös pasikat szeretik. legyen benned tartás, elvégre férfi vagy vagy mi a szar.

húzd ki magad hívd el, beszéllgessetek és kérdezz rá hogy mit érez eltudna e többet képzelni, és akarná e?

egy csaj se fog odamenni hozzád azzal hogy te kellesz nekem. neked kell meghódítanod. szoval légy férfi!

2014. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KeepCalmAndGallop :D válasza:
Ez csak álca, hogy tetszel neki ^.*
2016. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!