Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen velem minden...

Miért ilyen velem minden lány? Mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés
Próbálok lányokkal ismerkedni, de az nem megy valami fényesen.. Tudom, hogy nem facebook-on kell ismerkedni, de azért próbálkozom ott is.. :(( A legnagyobb problémám az, hogy mindenki elítél a külsőm miatt, mert nem nézek ki jól.. Eddig csak egyszer volt barátnőm, de sajnos szakított.. Összejött a legjobb haverommal, akivel azóta nem is nagyon beszélek.. Kedves vagyok, udvarias, őszinte, bár humorérzékem az nincs..:/ Ezek mellett még jól sem nézek ki..:( Változtattam a külsőmön amennyire lehetett.. Divatos ruhákba járok, új frizurám van, tisztán tartom magam, de a lányoknak így sem kellek.. Facen mindennap jelölgetek lányokat, de eddig csak 1-2 jelölt vissza az 1-2-ből is elküldtek a melegebbik éghajlatra csak azért mert rájuk írtam..:( Itt egy kép a mai beszélgetésemről..:( [link] Az lehetséges, hogy rossz lányokat fogok ki mindig?..:( 18/F

2014. aug. 23. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ne ott ismerkedj, ne ribizlikkel, biztos találsz rendes lányt jobb duma kéne talán
2014. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ember, fb-n a kérdéseddel volt a baj.

Milyen kérdés az hogy nem baj hogy bejelöltelek?

Csak kicsit flegmább a csaj akkor tuti ezt írja....

2014. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem FB-n kéne ismerkedned, talán ez lehet a legfőbb probléma.
2014. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kuldessz egy kepet?
2014. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jó fb-n ismerkedni, mert oda nem ilyen célból regisztrál fel az ember lánya, és ezt zaklatásnak is vehetik. Ha mondjuk netes társkeresőn lennél, akkor az egyértelműbb lenne.
2014. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a linkelt beszélgetés, zseniális. :D
2014. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Facebookon én is elküldöm a pi..ába az "udvarlókat". Nah nem így ahogy ez a lányka tette de a végeredmény ugyanaz :D

Élőben ismerkedj!

2014. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!