Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szeretne valamelyikőtö...

Lányok, szeretne valamelyikőtök ismerkedni egy rendkívül intelligens fiúval?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 23:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a magas IQ nem egyenlő az intelligenciával.
2014. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Az IQ az intelligenciahányadost jelöli. Ha tudsz jobb módszert az intelligencia mérésére, kérlek, oszd meg velünk!
2014. aug. 24. 23:40
 13/27 anonim válasza:
attól függ..hány éves vagy?
2014. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Az életben felmerülő, ún. problémákra adott reakcióidból szűrhető le, hogy mennyire vagy intelligens, nem pár idióta feladatból.
2014. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A 14-esnek igaza van. ;)

Egyébként gratula, szép eredmény.

2014. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A 14-es által javasolt megoldás nagyon jó, csak éppen hiányzik belőle az objektivitás. A szomszéd néni nyilvánvalóan máshogyan ítéli meg a reakciókat, mint te vagy én.
2014. aug. 24. 23:50
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

attól még hogy IQ-d 140 lehet egy műveletlen tajparaszt és a bunkósságot a rondaságot és egyéb más jellemzőket nem is mutatja a teszt (segítek az a teszt random, ha máshol megcsinálsz még egyet nem az jön ki ami most)


Más különben, ha ennyire intelligens lennél nem írnád bele a kérdésbe, mint valami önelégült barom, mert ez önteltségre utal...

2014. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért a rendkívülitől messze van a 140-es IQ. Ráadásul nem reprezentatív, nekem jött már ki 138 és 152 is, közte meg 3 is, szóval nem éppen pontos. Persze, 140 körül azért kell is agy ez tény. ha azt nézzük, hogy a magyar átlag állítólag 103 (legjobbhasraütősfelmérés), akkor baromi jó.

Ha azt vesszük alapul, hogy Einstein többször is 160 feletti tesztet töltött ki, már nem az igazi, azt meg már nem is merem mondani, hogy mennyi az eddig mért legmagasabb intelligenciahányados...


Kérdezted volna inkább azt, hogy akarnak-e tudományos témákról, művészetről, általános műveltségi dolgokról beszélgetni! Arról lehet, ahhoz tényleg MŰVELTNEK kell lenni, mert az ugye nem egyenlő az IQ-val. Hiába tudom mi jön a két háromszög meg négy kör után, ha azt se tudom, hogy nem csak a tortát hívták Esterházynak, meg hogy a "Montenegró" nem egy rasszista beszólás a fekete úriembernek.

2014. aug. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Te nem rendkívül intelligens vagy barátocskám,hanem nagyképű. A puszta kérdésedből is ordít az arrogancia,nemhogy a kommenteidből.
2014. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

A műveltség és a lexikális tudás is fontos, ezt nem tagadom. Ha tehetem, mindig tanulok, képzem magamat; az ember soha nem érezheti úgy, hogy eléggé művelt, hiszen minél részletesebben foglalkozunk valamivel, annál inkább rájövünk, hogy mennyire felszínes, hiányos is a tudásunk. Mindazonáltal hiába tudja valaki felmondani fejből Révai nagy lexikonát, ha közben annyira buta, hogy nem képes a tudását hasznosítani.

Az irigykedő hozzászólásokon pedig jót mulatok, köszönöm.

2014. aug. 25. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!