Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szeretne valamelyikőtö...

Lányok, szeretne valamelyikőtök ismerkedni egy rendkívül intelligens fiúval?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 23:21
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
előző vagyok! Irigykedő?! Jajj Istenem te szegény kisfiú,Te sötétebb vagy,mint gondoltam. Lehet,hogy választékosan beszélsz/írsz, meg 100 akármennyi az "intelligenciahányadosod", vagy jól ismered a tudás megszerzésének végtelenségét,de nincs önképed. Kíváncsi lennék a valódi értékeidre, szerintem azokat írd ki,azokkal jellemezd magad,ne azzal,hogy milyen nagy agyad van! És főleg,ne hazudj magadnak, beképzelt vagy,ismerd el. Semmit nem ér az ész,ha nem tudsz mellette szerény maradni,majd meglátod. Menj el egy szórakozóhelyre, vagy regisztrálj az Elittársra,és mutatkozz be: xy vagyok, kimagasló intelligenciával. Majd meglátod mit mondanak!
2014. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Na és végül sikerült ismerkedni valakivel? :)
2014. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szívesen összejönnék veled, de egy ekkora önelégült, mindenkit lenéző nyomorultal..nincs az a pénz :D

Fuuha 140iQ, elne ájuljak te szerencsétlen.

Képzeld nem minden teszt ugyan olyan..

Egyikbe lehet 100 az iQ-d a másikba meg 140..

Az életbe ennek nem lesz haszna ám!

2014. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
biztos nem sikerült neki :D ha van lány,akinek egy ilyen öntelt megnyílvánulás bejön, besz*rok.
2014. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Te vagy az Levente? :D
2014. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, van olyan lány, akit nem zavar a helyes önértékelés. ;) Bár nem gondolom, hogy ezen az oldalon bármi komoly összejöhet.

Nem, nem Levente vagyok. :D

2014. aug. 29. 22:04
 27/27 anonim válasza:
érdekes egy fazon vagy hallod... egyik cselekedeted üti a másikat... full nyomorék vagy,amikor felveszed ezt a "helyes önértékelés" stb stílust, és majd el száll a fejed úgy megtelik gőggel, aztán meg írsz egy valóban intelligens mondatot: "itt úgy sem fog összejönni senkivel" :DDDD szerintem ilyen viselkedéssel máshol se, de ha már ilyen kitartó vagy a dölyfös kis pökhendi természeted mellett, kívánom,hogy sikerüljön találni valakit.De tényleg!
2014. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!