Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet lánynak úgy kezdeményezn...

Lehet lánynak úgy kezdeményezni, hogy mégse ő megy a fiú után? Úgy értem, hogy ugye a lány ne adja könnyen magát, mert a fiúk szeretik, ha küzdeni kell a lányért stb, de mégis mondjuk kezdeményezni akar.

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ja
2014. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól még mert a lány kezdeményez , semmit se jelent, attól még a fiú küzdhet érte , így legalább adsz neki egy kis lökést hogy küzdjön ...de te tudod
2014. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2014. aug. 25. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegye észre hogy kezdeményezel, hanem inkább csak kérj tőle valami segitséget, vagy kérdezd meg a véleményét valamiről, vagy hivd el egy olyan programra ami téged érdekel és épp nincs kivel elmenned, akkor végülis nem tudja, hogy ez kezdeményezés, hanem inkább gondolhat bármit, elbizonytalanitod, hogy most akkor csak barátkozni szeretnél vele, vagy mit is akarsz. Ha tetszel neki, akkor biztos rá fog érni. Utána persze a többit hagyjad, hogy ő alakitsa.
2014. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem is rossz ,ravasz :D
2014. aug. 25. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok mazochista és nem akarok küzdeni sem, nem tudom honnan ez a hülyeség, hogy a fiúk szeretik, ha küzdeni kell. Egyszer akartam küzdeni és csúfos vége lett. Szerintem nagyon el vagy tájolva, kisanyám...
2014. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez nem az én véleményem kisapám, szerintem is hülyeség, de miután mindenki ezt szajkózza, gondolom van igazságalapja :)
2014. aug. 25. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb egy bizonyos rétegnél, meg a női magazinokban. A másik felét viszont elriasztod vele.
2014. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!