Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit gondolhat?...

Szerintetek mit gondolhat? Mennyire lehet ez hátrány?

Figyelt kérdés
Nem beszéljük ugyan azt a nyelvet,és nem is volt esélyem megtanulni mert nem élek olyan régóta külföldön.De mindenképpen szeretném elsajátítani idővel.Van egy fiú aki közel jön hozzám,már "beszéltem" is vele angolul pár mondatot.Van esély arra hogy ezek ellenére is vonzódik hozzám vagy hogy komolyabb kapcsolatunk legyen?Érzem hogy kölcsönös köztünk a vonzalom,de mekkora hátrány lehet az ő szemében hogy máshonnan származom és nem beszéljük az adott nyelvet? Előre is köszönöm a válaszokat. f/19 l/18
2014. aug. 25. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor rohadt nagy hátrány, mivel nem tudjátok megismerni egymást és csak felszínes dolgokról tudtok beszélgetni. Ha csak meg akar döngetni, vagy te is csak lefeküdni akarsz vele akk egyáltalán nem az, a 'wanna f*ck?' mostanra egy nemzetközi szólás-mondás :D
2014. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztosan nem hagynám neki "hogy lefektessen".De igen,komoly kapcsolatot szeretnék,sajnos ezzel én is tisztában vagyok de ígyek szem tanulni az ottani nyelvet.Kisebb-nagyobb sikerrel.De ő így elfogadna,mennyire számít az ilyenkor hogy máshonnan származok?
2014. aug. 25. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Attól tartod nem érted a problémát. Mit fogadjon el, ha nem is tud rendesen megismerni? Kommunikáció nélkül max a külsőd tetszhet neki, hiszen ahhoz, hogy jobban megismerjen ahhoz tudtommal még mindig beszélgetni kell, ti meg azt nem tudtok komolyabban, csak felületesen. Engem roppantul zavarna, ha a választottammal nem lenne meg a közös hang nyelvi problémák miatt, szóval javaslom, hogy kezdj el nagyon intenzíven tanulni :D

2014. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, ha megtanulsz rendesen beszélni évek alatt (minimum 1 év) akkor szerintem az nem zavarja, hogy máshonnan származol, de persze lehet, hogy a srác valami nacionalista és emiatt külföldi nők alapból ki vannak lőve. Sosem lehet tudni, engem személy szerint nem zavarna, ha máshonnan származna a csajom, az igen, ha nem tudnánk beszélgetni. Mondanám, hogy kérdezd meg tőle, de az övön aluli lenne :D Mindenesetre drukkolok neked.
2014. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!