Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondolhat rólam?

Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Van egy srác,évfolyamtársak leszünk,ezért bejelöltem fb-n,és kb 3-4x rám írt. 2 képem van fenn ott,megkérdezte,van e több képem,rakhatnék még föl.. ezt a témát 2x felhozta,meg,hogy gólyatáborban úgy is látni fog..pár nappal később felraktam egy képet,tudom nem jelent sokat egy lájk de kedvelte. .

Ma jöttem haza a táborból,első nap egy táncot tanultunk,ő az előttem lévő sorban állt,és mikor megfordult,láttam a szemem sarkából,hogy észrevett,és jó sokáig nézett..mindig ott állt a tornaterem párkányánál,és kb 3x elmentem előtte ,egyik alkalommal ott volt azt hiszem egy barátja,és mindig nézett,én meg inkább gyorsan mentem..tudom,ez nem volt kedves tőlem,lehet azt várta,hogy köszönjek,de annyira nem ismerjük még egymást,és mikor megláttam mindig levert a víz,és nagyon dobogott a szívem... amikor vacsora volt,akkor is,és találkozott a tekintetünk.. a többit sem hinném,hogy csak képzeltem..ki tudja..és nem azért nézett mert 3 szemem lenne,és nem vagyok "csúnya".. és nem voltam koszos...



2014. aug. 26. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"és nem azért nézett mert 3 szemem lenne,és nem vagyok "csúnya".. és nem voltam koszos..."


Minek írsz ki kérdést ha úgyis tudod a választ? XD

2014. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért néz mert bejössz neki, és azért kér még több képet rólad, mert amint már említettem bejössz neki. Ha neked is tetszik a srác akkor adok egy tanácsot: Jelezz neki... hogy hogyan jelezz? pl.: amikor beszélgettek akkor nézz mindig a szemébe, testeddel felé fordulj, ne zárd teljesen össze a lábaidat, de ne is legyen addig szét nyitva hogy.... na szóval érted. Remélem segíthettem :) Ha kérdésed van nyugodtan kérdezz tőle :)
2014. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!