Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rocker lányok ismerkedni?...

Rocker lányok ismerkedni? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Debreceni vagyok, szólógitárosnak tanulok.

Nincs se piercingem se tetkóm, az nekem nem jön be...

csak szeretem a hard rock ot, heavy metált, power metált.

Szép se vagyok mert most törtem darabokba magam :D

16 éves vagyok... nem volt még komoly kapcsolatom csak 1-2 hetesek...

Szeretnék végre egy komolyabb kapcsolatot, mert egyszerűen hiányzik az hogy szeressek valakit és ő is szeressen engem...

Ez sztm érthető :D

Tudnátok tanácsot adni hogy hol tudnék ismerkedni?

Nem nagyon van lehetőségem "bulikba" járni, nem nekem való. Ha hülyülni akarok, kitekerek barátokkal egy közeli tópartra(vekeri) megiszunk pár rekesz sört és annyi.. nem nagyon szeretem a szórakozóhelyeket.

Tudtok segíteni?



2014. aug. 26. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Max respect ember :D 16 éves vagyok az a csaj meg 18. értelmes vagy :D azzal még nem lenne gond de szerinted debreceni? és szerinted nem irtam volna hogyha érdekelne? nem szeretem a punk okat :)

Mármint azokat akik úgy is öltöznek...

2014. aug. 26. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

...és két évvel idősebb csaj nem is kellene? :D Nem írta sehol hogy ő punk, sem azt, hogy úgy öltözködik, mint ahogy te sem, hogy punk nem kellene. Amúgy is próba szerencse. Annyi közös van bennetek, hogy mindketten ilyen idióták vagytok hogy ismerkedés kategóriába ismerkedtek gyakorikerdesek -en, mikor ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseknek van, nem erre :D

amúgy meg neked is ajánlom: rockerek.hu

ott legalább látod az árut alkutétel előtt :D

2014. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!