Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akinek kreolos a bőre az nagy...

Akinek kreolos a bőre az nagy valószínűséggel roma?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 21:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm is ilyen bőrű..

Azért mert nagy a kertjük,gyümölcsösük,szóval van hol barnulnia..ja és most jött haza tengerről is..úgy néz ki mint egy néger :P

2014. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
igen és általában azt én is meg tudom különböztetni,h valaki szolizik-e v tleg roma, de a félvéreknél sztem nehezebb a helyzet...
2014. aug. 26. 21:57
 13/28 anonim ***** válasza:
Én is kreol bőrű vagyok nyáron annyira lebarnulok mint egy néger és télen meg barna vagyok de nem vagyok egyáltalán cigány. Bennem árja vér csörgedezik ;)
2014. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Általában a cigányokat azért fel lehet ismerni a vonásokról, a beszédről és a szagról is. Az ápolt cigányoknak is általában van egy közelebbről érezhető, jellegzetes szaga. Legtöbbször pedig a baráti kör is árulkodó. Ha biztosra akarsz menni, nézd meg a családját vagy a testvéreit.
2014. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

14.Elhiszem neked.

Tudod miért?

Mert nektek magyaroknak is van egy jellegzetes szagotok...komolyan!

2014. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
vagy csak szimplán beléjük sült a kosz.
2014. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ez értelmetlen kérdés, ugyanis a "roma" az eleve nincs értelmesen definiálva... Egyszerűen ismerd meg jobban.
2014. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
14. te most akkora egy hulyeseget irtal, mi az hogy szaguk van?! Mindenhol vannak kivetelek, magyarok kozt is van aki rosszabb a ciganynal es egy alja nep. Ciganyok kozott is van kivetel (peldaul en) mert en is az vagyok, es senki nem gondolna azt hogy az vagyok, mert nem beszélek ciganyosan es adok magamra mint minden normalis tini/fiatal. Undorito az aki lenezi a ciganyokat mikozben lehet hogy a sajat fajtajaban vannak rosszabbak es apolatlanabbak, es ezt nem azert irom mert az vagyok de akinek esze van az tudja hogy vannak kivetelek es nem kell ciganyozni! Amugy meg nem csak a romaknak van kreol bore es nem minden romarol lehet felismerni hogy roma. 16/L
2015. jan. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
bocsanat de a telefonomon nincs ekezet (elozo voltam)
2015. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18-asnak igaza van!!!!!!
2015. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!