Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akinek kreolos a bőre az nagy...

Akinek kreolos a bőre az nagy valószínűséggel roma?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 21:41
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
de ha nem a bőrszín alapján, valami vonás vagy jellegzetesség által csak meg lehet saccolni ,hogy van benne vmi roma vér nem?
2015. jan. 4. 18:58
 22/28 anonim ***** válasza:

#15

Én ezzel nem is vitatkozok, hallottam már róla, hogy állítólag ahogy mi érzünk a cigányokon, vagy négereken egy bizonyos szagot, úgy ez visszafele is működik. Nincs is ezzel semmi problémám.


#18

Veled meg inkább le se állok vitatkozni, fel se fogtad, amit írtam. Engem nem érdekel, mit gondolsz a magyarokról, amúgy sem ez volt a kérdés, ha nem tűnt volna fel. De jobb, ha tőlem tudod, hogy attól, hogy nem mondják a szemedbe, a környezeted nagyrészt tisztában van vele, hogy cigány vagy, hidd el. Ha máshonnan nem, már csak az ilyen megnyilvánulásaidból is :)

Azért azt a mondatodat megmagyarázhatnád, ha már ennyire vitatkozós kedvedben vagy, hogy "nem kell cigányozni". Mindig ezt mondjátok, de miért? Az vagy, akkor mit szégyelled? Én se szégyellem, ha azt mondják rám, hogy magyar.


A kérdezőnek pedig még mindig azt mondom, hogy meg kell nézni a családot, és akkor nyilvánvalóvá válik, hogy cigány-e vagy sem az illető.

14-es voltam

2015. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Kedves 14es!

Tudod én nem gondolok semmit a magyarokról, csupán az igazságot mondom és ezzel én nem minősítem magam. Én elhiszem hogy cigányok közt van alja nép, de tudod drága veled az a gáz hogy te egy kalap alá veszed az összeset.Mint mondtam mindenhol van kivétel, és magyarok között is van olyan aki rosszabb a cigánynál. De nem baj, tudom hiába magyarázkodok, mert a te felfogóképességet = 0 ! :) [link] és egy kép rólam hogy lásd milyen csoda szép vagyok úgy hogy van benne roma vér. :) és buszke vagyok!!!!!!!!!!!!

2015. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
kerdezo te pedig ne azzal foglalkozz hogy ki milyen fajta hanem azza hogy ki milyen ember, es veled hogy viselkednek az emberek. 14-es neked is szinten ezt ajanlom, mert hogy nagyon le nezo ember vagy az is biztos. Errol ennyi
2015. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#23


Komolyan mondom, nem gondoltam, hogy ennyire buta vagy. Na jó, sejtettem azért, hogy nincs sok eszed, de ez.... :D Mindenesetre jól szórakoztam rajtad, ráadásul még levélben is elküldted nekem ugyanezt (de mégis minek??!), úgyhogy egye fene, most jobban kifejtem a véleményem. Csak hogy boldog légy, ha már ennyire túlteng benned a harciasság (azért erre a későbbiekben nem árt majd odafigyelni, a pasik nem szeretik az ilyen hárpiákat, csak szólok).


Kezdjük talán azzal, hogy én egy szóval sem írtam ilyet, hogy "magadat minősíted". Bár ha már itt tartunk, tény, hogy ezt teszed :D

Az pedig, hogy az én felfogóképességem 0... hát, ha te mondod :D Azért a kedvemért egyszer visszaolvashatnád, hogy miket írtál. Talán akkor rájönnél, hogy még csak nem is arra reagáltál, amit kérdeztem, vagy írtam, teljesen elbeszélsz mellettem.

A kedvencem pedig: "tudom hiába magyarázkodok"... :D Ki kérte, hogy magyarázkodj?? Áruld már el, egyáltalán miért magyarázkodsz?! Cigány vagy, kész, ezen nincs mit beszélni, ne akarj kibújni alóla. Egyébként az igaz, hogy negatív értelemben egy kalap alá veszem őket. Bocs, titeket. De ennek is megvan az oka, és nem csak én teszek így, hanem szinte az összes magyar, sőt, még TE is! Ugyanis nem tudom, feltűnt-e, de minden sorodról lerí, hogy te nem akarsz közéjük tartozni, különbnek tartod magad, attól függetlenül, hogy véded őket, hiszen sértve érzed magad. Sőt, mondtad is, hogy "senki nem gondolna azt hogy az vagyok, mert nem beszélek ciganyosan es adok magamra mint minden normalis tini/fiatal". Vagyis magyarul te is azt mondod ezzel, hogy a cigányok így viselkednek, nem adnak magukra, minősíthetetlenül beszélnek, stbstb, nem kell szépíteni, ez A cigányság. Az ember pedig persze, hogy egy kalap alá veszi őket, mikor kb fél Magyarország már belőlük áll, viszont csak jó esetben találni mondjuk falunként 2-3 viszonylag normális cigány családot. Azért nézd már meg a magyarok esetében is, mert ott ennek pont a fordítottja áll fent. Ahhoz képest, mennyien vagyunk, nagyon kevés az ilyen csőcselék. Ezt kb mindenki látja, akinek egy kicsike esze is van. Sajnos ez van, nálatok az a teljesítmény, ha képesek vagytok értelmes emberek módjára viselkedni. Nálunk ez alap :) Te viszont légy büszke magadra, hogy ennyit elértél, ahogy elnézem az írásodat, és hogy mennyire együgyű vagy, valószínűleg sokkal többre nem viszed majd.


Gratulálok, hogy ide is kiraktad a képedet, így most már boldog-boldogtalan azt csinál vele, amit akar... De mindegy, ez most már a te problémád, ha még ennyi eszed sincs :D Tudod amúgy, büszkének lenni pedig nem a szépségre kell, ez egyáltalán nem a te érdemed :) Majd ha letettél valamit az asztalra, ha sikerült elérned valamit az életben, és mindez önerődből történt, majd akkor lehetsz büszke magadra. Addig viszont csak egy buta, pökhendi, magamutogató cigány liba maradsz.

2015. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
25! Akkora lampion agyad van hogy az hihtetlen! Ettol nem lesz se jobb, se rosszabb napom elhiheted tesoo:D Orvendek a szerencsenek, ne vedd szemenyeskedesnek a szemetsegem, tudom en hogy szemeket szur. Tenyleg! Be se megy a fulemen!Nagyon orvendtem hogy irhattam veled de most mar menj, mert amiket ide irsz .... Igen a felfogokepesseged = 0, mert nem tudod felfogni az agyaddal hogy mindenhol vannak kivetelek (peldaul en)de te ngyon okosnak tartod magad. Ja es azzal ne foglalkozz hogy milyen lanyokat szeretnek a fiuk, azzal vagyok ilyen akivel kell. De ezek szerint rad nagyon mennek a fiuk hahha. De igen nevess, tapsold is meg magad!
2015. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem te isten barma...

Kreol borom van es nem vagyok cigany.

A ciganyok barnasaga eleve kisse kulonbozik az enyemtol. Az enyem olyan... matt barna vagy nem is tudom,h mondjam. Amennyire eszrevettem a ciganyoke inkabb ilyen "rezes" tudom ez igy hulye hangzik. De amugy nem csak a kreol bor az ami jellegzetes. Indiabol szarmaznak es ebbol kifolyolag hasonlitanak az indiaiakra. Nagy, sotet barna szem, dus fekete haj, eros szemoldok, a ferfiak nem tul magasak a nok elegge rendesen "elvannak latva" mell temaban.

De ez csak tapasztalat :D

Szoval osszegzes keppen a barna bor nem jelenti azonnal,h az illeto cigany, neger, mulatt stb. Lehet,h teljesen ugyanaz a nacio mint te csak mondjuk 200 eve az egyik ose mittomen.... spanyol volt vagy olasz vagy fax tudja.

2015. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#26


Ehhez csak ennyi a hozzáfűznivalóm:

[link]


a hozzászólásod magáért beszélt :)

2015. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!