Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent ez? Ismerkedem egy...

Mit jelent ez? Ismerkedem egy lánnyal már találkoztunk 6x és már tovább léphetnénk a következő szinte? /többi lent/

Figyelt kérdés
szóval azt látom rajta hogy kedvel is meg nem is, nem hiszem hogy csak tartalék játékos lennék az életében , de mégsem tud elköteleződni, egyszer szeret egyszer mégsem én vagyok a nagy ő, mit lehet ez ellen tenni, miért van ez? minden választ nagyon köszönök előre is :) 19/F és a lány 18 éves
2014. aug. 27. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van elég xp-tek akkor tovább tudtok lépni a következő szintre
2014. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyéb? vagy ezen senki nem tud segíteni normálisan? :(
2014. aug. 27. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem léphetnétek!
2014. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

azért bizontalan mert nőből van.várja a megerősitést ami a te feladatod.

hazudj,mond el az érzéseidet,vagyis mintha azok lennének.mond hogy komolyan gondolod őt,érzed hogy együtt kéne lennetek és hogy ezt be is fogod bizonyitani.

aztán a többi megy magátol.ne várd hogy ő lépjen nem az ő dolga.

és ugye meg kell ismerkednetek kicsit jobban,szóval barátként is közeledj.

ez nem bukott dolog csak neked kell átvenned az irányitást és vedd észre mik a női dolgok,amiket mindig bedobnak.

szivesen.

puszi,a jó boszorkány békahadművelet elnöke

mrs.ojrdyvjbnperiiiike

2014. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!