Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól érzem hogy hátrány az...

WheneverYouWant kérdése:

Jól érzem hogy hátrány az ismerkedésnél hogy dolgozom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben ismerkedtem néhány lánnyal és egész érdeklődőek voltak, viszont mikor szóba került a munkám valahogy ez az érdeklődés elveszett.

Érthető mert ha valakivel ismerkedni akar az ember akkor szeretne minél többet beszélni/találkozni a másikkal...

Viszont az sem lenne előny ha 25 évesen munkanélküli élősködő lennék... Valahogy nem tudok mostanában ebből kikeveredni.

Pl: Ha ismerkedem valakivel és nem írok neki vagy nem keresem 2 napig akkor azt hiszi hogy nem is érdekel.. pedig lehet hogy csak 16-oztam...

Furcsa dolog nekem az hogy egy lány már az ismerkedés alatt is olyan figyelmet igényel mint egy 2 éves gyerek...


2014. aug. 27. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem jó lányokkal ismerkedsz. én nem dolgozom mégsincs sok időm. így megérteném a helyzeted. egyébként nekem is van ilyen gondom a fiúkkal. azt hiszik mivel nem dolgozok mindig ráérek velük csevegni. pedig nagyon nem
2014. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna. És 25 évesen normális ha dolgozik az ember és nem ér rá éjjel-nappal facebookozni...

20/L

2014. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy normális kapcsolathoz ebbena korban úgy érzem kell hogy legyen mögöttem legalább egy biztonságos anyagi háttér... mégis ebben érzem az akadályát annak hogy egy kapcsolat kialakulhasson... ez egy ördögi kör...
2014. aug. 27. 19:44
 4/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, azt megérteni, hogy neked dolgoznod kell csak az nem tudja, aki nem dolgozik. Igenis dicséretes, hogy dolgozol és ne foglalkozz olyan emberekkel akik szemében ez "hátrány", mert ez egy teljesen normális dolog, gondolom vannak céljaid, terveid a jövőre nézve, márpedig semmittevéssel azokat nem érheted el.

Én fel tudok nézni olyan férfire aki dolgozik, tudja mi az a kötelesség, és van saját élete, életritmusa.....úgyhogy legyél erre büszke, szerintem jó vagy így, aki ezt nem tudja elfogadni az kislány hozzád :)

2014. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ez nem hiszem,hogy gond lenne:)

Írj neki pár sort,hogy megnyugodjon.Annyi időd biztos van:)

Persze dedós dolog de ezekszerint van akinek fontos vagy.

2014. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy így jól van minden meg hogy jól csinálom... jól is érzem magam így... csak hiányzik valaki.. valahogy nincs előttem az az út amin végig kellene menjek...
2014. aug. 27. 19:49
 7/14 A kérdező kommentje:
Az életritmusról meg annyit hogy a folyamatos műszak miatt vonz az éjszaka... szeretek éjszaka ébren lenni.. sokkal nyugodtabb minden. Ez megint csak egy nehézség az ismerkedésnél...
2014. aug. 27. 19:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem mindig kell látnod az utat amin jársz, abban nincs semmi érdekes akkor, gyakorlatilag minden kiszámítható lenne, csak menj és lépkedj rajta úgy, ahogy te neked jó, a lényeg hogy te érezd magad jól ezen az úton, és akkor részben te alakítod, hogy merre mész....

Nem kell feltétlenül mindent látnunk, azt hogy merre is tartunk, mindig a következő lépésedben legyél biztos, a többi majd jön, amit számtalan előre nem látott körülmény fog még meghatározni......és így fogja az utadba sodorni az élet azt a lányt is aki így fogad majd el ahogy vagy :)

2014. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
No, hát nem hinném hogy az lenne a gond, szerintem valami más okot keress. Mondjuk a listádat ha nekik is megmutattad, akkor abban lehet a bibi, hogy nem akarnak szolgák lenni.
2014. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A gond az hogy Te sem ismersz és meg sem értetted a lista lényegét sem...
2014. aug. 27. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!